PROSZĘ powiedźcie jak zdobyliście te karty bo na allegro to wszystko kosztuje tyle co kurtyzana w novigradzie
2026-05-04 20:02:38
194
gohan1345 :
ta gra jest straszna. Przed całego wiedźmina zagrałem może ze dwa razy i tylko dlatego, że fabuła wymagała
2026-05-04 10:17:45
40
Sugarro :
Ale czy on wie, że mając królestwa północy, przegrać się nie da 😂😂😂
2026-05-04 11:12:29
17
🔱Ardianek🇵🇱🥀 :
2026-05-04 12:20:41
14
Waleriasutcliff :
Kto zamawiał ostatnio na dodruk 15 kwietnia i nadal nie przyszło? 🙋♀️
2026-05-04 14:19:54
0
wójcik :
GDZIE KUPIĆ KARTY?
2026-05-04 13:29:04
2
saandi_s :
grałam wczoraj też z partnerem 🥰
2026-06-08 15:15:44
0
🍓🍓truskaweczka🍓🍓 :
Ej sorki są jakieś tutoriale żeby w to zagrać bo akurat tej gry nie czaję 😭
2026-05-04 14:31:55
1
I Love FuwaMoco :
3 razy przeszedłem wiedzmina i ani razu nie gralem w gwinta xD
2026-05-04 15:46:24
7
Romosik :
No to jak będziesz miała szczęście porwie go jakiś widlogon xD
2026-05-04 18:02:20
3
marcioooch :
Uff na szczęście narzeczony dba o mojego wewnętrznego nerda
2026-05-04 10:33:19
6
Sigismund Dijkstra :
no dobra ale jakie do tego wino? Est Est?
2026-05-04 16:56:18
6
chuckens :
prawda jest taka że gwint byłby zajebista gierka ale jest słaby wystarczy grać królestwami północy i spamować szpiegami albo nilfgard i szpiedzy+medyczki
2026-05-04 14:04:19
2
Marcin Borowski :
Zawsze jest czas na partyjkę Gwinta 😊
2026-05-04 15:01:58
2
Ameliii :
Jest klimacik
2026-05-09 13:39:57
1
Parvus_89 :
Ja się pytam jak....
Jak znaleźć taką kobietę, która by chciała związek i grać 😅
2026-05-04 15:26:59
3
xaviero125 :
jako wielki fan wiedźmina nienawidzę gwinta xd
2026-05-06 16:57:55
1
Tentyp :
to da się tak nie grać w gwinta ?
2026-05-04 17:21:44
1
. :
Marzenie
2026-05-04 19:20:23
1
$ :
Gdzie można kupić karty ?
2026-05-04 13:09:16
0
Romson :
co to za karta w królestwach północy która ma 15 pkt mocy i jeszcze jedność?
2026-05-05 07:18:35
1
Krystian H :
Taka jest kolej rzeczy. Jak już zdobędzie twoją unikalną kartę to pójdzie do innego gracza grać.
2026-05-04 15:04:25
1
Krzychu2003 :
zagrałbym partyjkę ale nie ma z kim 😅
2026-05-04 13:05:43
1
nw_YFL :
30 minut temu mi przyszedł
2026-05-04 12:23:39
1
To see more videos from user @muszeto_przetrawi, please go to the Tikwm
homepage.