@bsladqrt8qu: Чоловік провалився в колодязь поблизу лісу, коли ходив по деревину. У селі Остріїв Дубенського району Рівненської області жінка з сином знайшли зятя в лісовій криниці. Як з'ясувалось, 44-річний чоловік пішов до лісу, щоб нарізати там дров, а дорогою не помітив старий закинутий колодязь під снігом та впав у нього. Самотужки вибратися він не міг. Випадок стався ще наприкінці лютого, однак теща тільки тепер розповіла, як разом із сином врятували його життя