@wika_kursye8: ⚠️Rekrutacja do szkoły średniej 2026! Musisz znać te terminy, jeżeli jesteś w 8 klasie i wybierasz się do szkoły średniej! 📆 #rekrutacja #liceum #technikum #szkolasrednia #e8
bardziej stresuje mnie ta rekrutacja niż egzaminy xD
2026-05-04 10:05:29
4136
sh4d0wflux :
rekrutacja jest bardziej stresujaca niz e8
2026-05-04 13:38:38
471
900900900_800_560 :
Nie obchodzi mnie to idę do technikum
2026-05-04 12:11:42
63
𝘬𝘶𝘉𝘢𝘢 :
166pkt to duzo??
2026-05-05 13:28:51
8
꧁𝒾𝑔 𝓌.𝓀𝒶𝓋𝓎𝓃𝓈𝓀𝒶 ꧂ :
Co to są te sprawdziany uzdolnień kierunkowych
2026-05-04 14:40:29
10
ig: rzeskizpazurem :
1.online?
2.liczy się kolejność zgłoszeń?
3.czy jest limit na ilość szkół ,czy ilość kierunków?np w tej samej szkole 4 kierunki
2026-05-05 09:42:13
4
⭐~|Polaczek|~⭐ :
wszystko trzeba będzie fizyczcznie (na papierze) dostarczyć do wybranych szkół?...(przeraża mnie to)
2026-05-04 13:24:14
6
krzykq.q :
Ej a to nie jest rok 2025/2026 ?
2026-05-04 15:33:54
2
Ne6er :
jak od 11 maja jak w tedy e8 się piszę
2026-05-04 12:02:07
27
kozakola :
a są gdzieś mniej więcej ile punktów jest potrzebne na dany profil do danej szkoły
2026-05-04 12:01:57
7
K00bek :
A jak jestem ze Świętokrzyskiego a idę do szkoły w Małopolsce to obowiązują mnie terminy z Małopolski?
2026-05-04 19:55:47
1
Bobson :
a kiedy będą wyniki i co to sprawdzian uzdolnień kierunkowych
2026-05-04 14:54:10
0
kornel_821 :
A jak idę do technikum i potrzebuje zaświadczenia od lekarza to dostanę w szkole jakieś skierowanie? czy mam robić na własną rękę i dostarczyć wraz z wynikami z e8 i świadectwem
2026-05-04 12:18:51
0
M.miłosz.M :
Pierwszy
2026-05-04 09:20:04
4
BOBERIX600 :
a to chodzi o województwo gdzie mieszkam czy gdzie jest szkoła
2026-05-04 16:23:06
0
Nga :
Nawet się nie zaczalem uczyc i mam ledwo 2 szkoły wybrane
2026-05-04 16:10:01
7
zbysio :
a to nie miało być w podlaskim od 11 maja do końca roku szkolnego?
2026-05-13 13:51:21
1
_𝓐𝓷𝓲𝓮𝓬𝔃𝓴𝓪_ :
Ja już to zrobiłam
2026-05-04 12:15:14
3
♪𝙮𝙯𝙚𝙞♪➪ :
a jest taki sprawdzian uzdolnień na weterynarii w technikum
2026-05-04 11:44:13
1
ig: emill.kaa0 :
z pomorskiego 1 punkt sie loguje na nabor pomorze? bo nie pamietam
2026-05-13 12:45:21
0
Charlie epstein :
ah chyba się nie dostanę do pierwszego wyboru...
2026-05-13 12:43:33
1
zosiulaaa_pvv :
A czy w zależności od tego kiedy złożę wniosek np. Na samym początku albo później to czy od tego zależy czy np. będę miała większe szanse na dostanie się do szkoły czy nie
2026-05-24 14:59:22
0
pola :
Jest jakaś rekrutacja uzupełniająca? I czy świadectwo (kopie) zanim się dostaniemy trzeba zanieść też do szkoły 1 wyboru tak jak wniosek?
2026-05-13 09:55:40
0
⭐🎧Nata🎧⭐ :
a co jeżeli będę na wakacjach i w tym samym czasie bym musiała dostarczyć świadectwo i wyniki egzaminu?
2026-05-13 07:22:01
0
Izka :
tak
2026-05-06 20:05:10
0
To see more videos from user @wika_kursye8, please go to the Tikwm
homepage.