Бідність мене врятувала, був велик старий без оцих усіх наворотів 😂
2026-05-05 09:17:45
12
✮Tofu☭⃠ :
я не сприймаю передні і ручні гальма
2026-05-04 20:57:49
7
rekrut :
Це була фатальна помилка
2026-05-07 06:35:46
4
Soliia :
Я не і
2026-05-05 08:19:20
0
EGORIO_MANGO :
Я завжди переднім користувався і не падав
2026-05-04 15:37:21
1
Сергій :
нєє в мене їх просто не було
2026-05-04 18:04:50
1
Little bird :
я так досі, жодного разу ними і не скористався, бо мені ще до того купу разів лякали, що я перекинуся впаду і помру😓
2026-05-04 15:24:55
5
fllxss :
мне сразу сказали не трогать их
2026-06-13 16:08:24
0
shadorkina :
бачили б ви мої польоти, після того, як навчалася їздити на старій Україні, а батько купив новенький спорт.велик з новенькими гальмами. Мозок за ногами не встигав...🤣
2026-05-05 09:59:54
0
Patrik :
я так в 6 розміру собі чоло, тепер на правій брові шрам до кінця життя
2026-06-07 08:08:10
0
Асе :
Я якось їздив у горах і під час спуску зупинитись треба було…я через руль вилетів, бо зупинився передніми гальмами 😭😭😭
2026-06-06 17:38:29
0
_oksi_351_ :
@mixelius @danil @Дмитрий @proxar2
2026-06-02 12:52:58
3
Ryder's blog :
@𝖒𝖆𝖊𝖘𝖙𝖗𝖔🥷
2026-05-23 23:56:54
0
To see more videos from user @kirillsharuk, please go to the Tikwm
homepage.