@sofia.renewed: Am auzit multe stereotipuri despre România… Dar eu văd altceva. Oameni buni, gesturi mici, dar importante. Poate chiar depinde de ce alegem să vedem 🤍 #romania🇷🇴 #oameni #viata #perspectiva #romaniaviral
Oameni sant la fel in orice tara .Oameni printre oameni
2026-06-18 16:33:06
2
carmen_eu5 :
Nu știu dacă România e cea mai perfectă țară, dar sigur are oameni cu suflet. Iar tu ai reușit să vezi exact asta. Respect pentru ochii cu care privești și pentru aprecierea sinceră. Uneori, străinii ne învață să ne iubim mai mult propria țară.Tu ești o minune 💙
2026-05-04 19:10:19
62
Vasile Florea :
esti frumosa 🥰🥰
2026-06-12 15:59:38
1
Gheorghe Popa760 :
Felicitari si multumiri pentru aprecieri ! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏
2026-05-04 18:42:17
9
Olaru Florin :
Ești încântătoare!
2026-05-25 19:22:42
1
George Vladu :
Cum ești în exterior, așa ești și în interior:
minunată 🥰
2026-05-04 18:38:37
13
Sorin :
Ești frumoasă, se vede că și tu ai suflet bun 🥰
2026-05-25 09:35:16
1
DANI BRATU :
Frumos, da și noi avem această expresie.
2026-05-04 17:32:59
6
Asil :
Oamenii buni si cu suflet frumos,vad frumusete si bunatate in jurul lor,exact cum esti tu.🤗🥰🤗
2026-05-04 18:09:07
10
Jurcut Florin :
Ești frumoasa Sofia♥️♥️♥️🙏🙏🙏
2026-05-04 17:44:33
5
LOVE STORY :
Pentru mine ești o prințesă frumoasă și minunata cu suflet frumos 🫂🙏👸👸🤗❤️❤️🌹😘
2026-05-12 02:38:05
1
gabrielstanart :
esti frumoasa
2026-05-14 18:59:53
1
user4255322983816 :
Dar tu știi ce vad eu la tine,te concentrezi pe lucrurile bune, ceea ce nu e deloc rău.
❤️❤️❤️🤗🤗🤗🌹🌹🌹🍀
2026-05-04 17:35:07
12
K💋A💋R💋M💋E💋N 💃 :
Tu esti asa de buna ca vezi tot binele din om ...dar viata din pacate nu este asa ! Fiecare ofera ce are in suflet ...iar tu esti superba !🥰
2026-05-04 18:34:19
9
Nicușor Bănuță :
pădure fără uscaturi nu exista,dar ește stanu ,dar si de aplaudat sa fim lăudați de străini ♥️brava Sofia
2026-05-05 09:50:15
7
andreiiulian1989 :
de exemplu.... nu toți suntem la fel.... mă bucur că știi atât de bine limba română 🥰
2026-05-06 15:09:03
5
georgesuceveanu6 :
😊🥰❤️Mult respect 🙏 si success 🙌
2026-05-13 06:12:12
1
Ovi Dacul :
mulțumim domnișoară, spuneți adevărul
2026-05-08 15:51:22
1
Andreea🌺🌸🌞 :
Și eu folosesc esperesia asta
Și e adevărată
🤗😘
2026-05-07 07:16:56
1
Alex De La Craiova :
Frumoasă, suflet drag.
2026-05-11 18:27:48
1
.⦻_Wendy_⦻. :
și în România avem aceași expresie, "frumusețea este în ochii privitorului" ❤️
2026-06-18 10:49:05
2
Dragoș :
Mulțumim pentru cuvintele frumoase
2026-05-25 20:24:52
2
To see more videos from user @sofia.renewed, please go to the Tikwm
homepage.