Maradjon egyedül a mama,de ha beteg lesz se keresse a lányát meg az unokáit!Fog még fájni ennek a néninek,hogy nem láthatja és nem lehet ott az unokái fontos pillanatait!
2026-05-05 16:24:55
108
Szerémy Anita :
A nagymama nem is szereti a családját ezek szerint szègyelheti magát remèlem majd meg tapasztaja a vènasszony milyen egyedül. Ez beteg dolog!
2026-05-05 17:54:47
74
Martin Pálmai :
majd akkor jön ra a mama, amikor el jön a karácsony és ő készülödik de senki nem jön és egyedül lesz a szeretet ünnepén szóval had szenvedjen🙄
2026-05-05 16:58:20
40
Vége Van Kicsi :
Nem ér ennyit az egész politika, meg semmi! A család a legfontosabb! Elég IQ betyár lehet a kedves "mama"...😳
2026-05-05 15:10:35
70
Francesca Cauviglia fan :
Ez de durva ez nem anyuka ez nem nagymama egyáltalán
2026-05-05 17:33:33
8
Hannibal :
Annyi barátság, haverság, család ment rá erre az egész nyomorult választásra, hogy az nem igaz! A 16 évnyi gyülöletkeltés sajnos megtette a hatását az embereknél! Sok idő lesz, amíg ebből kigyógyulunk! Remélem innentől minden jobb lesz! A mama meg sz @ rja össze magát ha ilyen h ü l y e!
2026-05-05 15:15:31
43
István Németh :
Vissza fogja sírni a lányát meg az unokáit! Lehet késő lesz majd😏 Buta buta buta
2026-05-05 15:41:36
31
Mezei Sarolta :
Elég beteg az anyuka
2026-05-05 18:18:12
31
Pusztavári Zsoltné :
Az ilyen nem anya. Egy érzelmi nyomorult.
2026-05-05 21:26:30
41
Pantocsek Izolda :
Ilyenek maradnak egyedül,aztán síránkoznak,hogy tojnak rá a gyerekek
De meg is érdemlik 🙄
2026-05-05 16:51:27
34
Roland Kovács :
Büdős féreg az ilyen nő🤮🤮🤮🤮🤮
2026-05-06 05:22:07
19
Zsákai_Sándor :
az ilyen maradjon magába haláláig.
2026-05-07 04:57:28
11
katalinrostas652 :
Atya úr isten. Ez tényleg komoly? Inkább Orbán mint a családja????
Beteg szegény!!! 😏
2026-05-05 16:40:27
20
Beus41 :
Vannak bajok a fejben.. 😏
2026-05-05 15:30:50
18
Tibii :
Ezt tette a kutya orbán gratulálok a maradek 900.000 szavazónak is
2026-05-06 09:57:54
12
KJoco :
Rettenetes, borzalmas és szomorú milyen emberek léteznek.A nagyi ELMEBETEG sajnos.
2026-05-07 05:20:34
7
Romnyóri♥️🤍💚 :
Akkor az anya annyit is ér 😡😡ne sajnálja sem a lánya sem a gyerekek.
2026-05-05 19:01:54
12
Lea Michaela :
Fogja még vissza sírni a lányát
2026-05-05 15:27:24
31
🔮 🏝️Gabriella🔮 :
Nekem édesanyám rámbizta hogy kire szavazok.Megbeszéltük:Azt mondta arra szavazok akire szeretnék. Neki is meg volt a véleménye,nekem is. Nálunk így működött.
2026-05-05 17:10:44
16
h.krisztian8 :
Hat akkor ennyi volt nincs anyám nem hianyolnam ezek után
2026-05-05 15:16:46
16
Ágnes Perényi :
Ezt csinàlta még sok családdal sajna a fidesz agymosás programja... A keresztényi szeretetet igéjét hirdetve osztják már covid óta a jónépet. Lásd oltottak -oltatlanok között vérre menő ellentét kialakulását.. stb.. 🌳szopók.
2026-05-06 06:13:40
7
katalintamaskovic :
pszichopata görény! pont!
2026-05-05 15:30:17
6
Tisza sziget Piliscsév :
undórítóak ezek a szülők az ilyeneknek életfotiglant adnék
2026-05-06 14:31:34
6
😈Duskas.soul🖕 :
18 vagyok most voltam szavazni ismerősöm másra szavazott és ugyan ugy jóba vagyunk mindig is utáltam mikor emberek foci csapat vallás politika miatt össze vesznek e miatt
2026-05-05 20:10:17
6
To see more videos from user @junikerofficial, please go to the Tikwm
homepage.