as an intp I do think of myself as a black flag(not sure for the others tho), because I constantly get bored of people specially when I get jealous I just brush it off because I'm too lazy to cause a scene lol
2026-06-27 01:30:58
2
ო𝐢́ա𝐚☆⏤͟͟͞͞ :
Kok bendera koning? Aku masih hidup loh😭
-ENFP-
2026-06-13 09:51:34
1202
lui_🦈💤⭐ 6.9 :
eu sou podre de espírito? -intp
2026-06-23 05:39:11
9
➤˙ ׄ໑˖⁺꒱ 𝑨𝘯𝘢𝘧𝘦𝘳𝘳𝙯˖ ࣪ ▸ :
Esteriótipos
2026-06-04 15:57:54
120
yuu sofrido :
eu sou podre de espírito(intp)
2026-05-23 01:45:53
136
Life is too strange :
нечестно давать каждому типу определенный флаг
я считаю, что каждый тип обладает разными плюсами, минусами и особенностями, которые делают его неповторимым и по-своему чудесным
2026-06-02 16:29:04
248
Autherla`🔱 :
baik gni pdhal
-intp
2026-05-28 06:51:45
471
✨🦆 :
Gw greenflag abis loh
- INTP
2026-05-23 13:33:26
243
Borufka⁷🫐 ||Sunno ver :
idk im INTP-A or ENTP-A
2026-06-21 13:14:59
0
lia :
me red flag?.. no..
2026-06-26 05:13:47
0
Samiul alam :
image u have two personally INFJ and INTJ it's like 0.045%😳
2026-06-26 08:30:10
0
Ironbark lookout🦌🏔️❄️ :
I am an INTJ woman
2026-06-26 18:42:10
1
stayhere. 👤 :
jangan dulu dong kak, aku masih hidup.. 💔
-infp
2026-06-19 16:31:43
56
Kenma🐈⬛🏐 :
ns , simplemente poner a los cosos estos en etiquetas como bandera verde etc no es como q sea muy adecuado, digo depende mucho del espacio y decisiones q estos tomen , no por tener un mbti q se crea q es bandera roja la persona va a ser mala y así viceversa, el mbti es solo como funciona nuestra forma de recopilar información
2026-05-24 22:02:06
38
cookiens . . :
ESFP, tapi aku ga red flag..
2026-06-25 00:26:26
7
yui٭ :
tergantung..
-INTP
2026-06-15 12:41:17
6
zenew :
дада, стереотипы
2026-05-22 19:27:55
69
To see more videos from user @fxhhzss, please go to the Tikwm
homepage.