@peter.karaivanov0: #софия #пари #клуб #вход

Peter Karaivanov
Peter Karaivanov
Open In TikTok:
Region: BG
Tuesday 05 May 2026 19:53:56 GMT
171715
2725
127
1079

Music

Download

Comments

martinmedarov7
Martin Medarov :
Алчния пингвин как проси
2026-05-06 02:09:51
982
veroniica_a
Veronica 🦋 :
Карат ни за 10€ от TaxiMe💅
2026-05-15 23:55:22
704
alexdimitrova4
Alex Dimitrova :
30 евро такси? При положение, че до Младост 4 колата ти харчи макс 5 евро? Не е нормално!!!
2026-05-16 11:51:26
386
hristiyan53
hristiyan53 :
Клиент да не видиш
2026-05-24 20:40:56
558
miroslav.1914
🦍🦍King Kong🦍🦍 :
И 10 са ти много!
2026-05-22 15:48:32
326
fifoo205
Fifoo :
200 евро минимум за такси отделям винаги
2026-05-16 07:08:36
227
npc_marmot
mito :
30 евро от центъра до младост 4…. то волта е по малко
2026-05-06 22:11:16
292
gabrielpavlov0
Gabriel Pavlov :
Курс да не хванеш
2026-05-27 18:53:07
62
danitikov
Dani Tikov :
Споко има максимки 😁
2026-05-12 09:12:32
161
chichoedy
Едуард Ангелов :
Трай лайнар
2026-05-26 08:47:38
115
miro_licious
Godgrl :
Келеш 😭
2026-05-24 23:29:57
50
elin.hadjiev
🔺️ 🔺️E.Хаджиев🔻🔻🔚 :
бакшишш простт
2026-05-27 04:39:07
56
vanko33ivan.simeo
vanko33Ivan Simeonov :
Ех ако можеше да си даваме парите само за такси. по 100 евра става ли да е курса🤣
2026-05-13 01:23:12
56
vtanushew6
Βελισάριος :
Здрава гума да не видиш
2026-06-22 19:00:36
11
ddhv34
🦋 :
Входът е 10-15€, а не 25€
2026-06-02 12:12:02
22
jujimaiskaaa
Jujka :
Ако трябва да се дават по 20-30€ за такси, никога няма да има клиенти. Има няколко фирми, които ще те закарат от центъра до младост за 8.8€ . Нито колите са “луксозни” че да се искат такива пари, нито горивото което ще се изразходи е повече от 5€.
2026-05-28 23:50:46
28
nicky_dge
nicky_dge :
Смешниик
2026-05-27 08:20:19
15
nido66666
Niko :
Курс да не хванеш
2026-05-28 08:00:57
19
user2479696100353
Чобака :
яж лайна капут😁
2026-05-30 12:53:48
17
redlinemediabg
Redlinemediabg :
2026-05-26 23:26:09
7
elenn.sko
ellie :
Trohar
2026-05-27 08:52:49
9
hdhevrkan
.,(/65)& :
Монетник
2026-05-23 21:54:11
18
metodi_grigorov82
METODI GRIGOROV :
Еми нямат защото има и по-прилични таксита
2026-05-05 20:07:06
56
boyantringov
boyantringov :
И 20 евро за такси 😂😂😂😂
2026-05-27 04:24:40
8
v_pistachio
v_pistachio :
четвъртъците е безплатно за студенти
2026-05-06 10:54:28
36
To see more videos from user @peter.karaivanov0, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About