Why did you make me do this? You're fighting. So you can watch everyone around. You die. Thank Mark. You'll outlast every fragile insignificant being on this planet. You live to see this world crumble to dust and blow away everyone and everything you know will be gone. Null. What will you have after 500 years?
2026-05-06 13:07:39
2
Dippfeis :
полностью согласен с ноланом
2026-05-06 17:58:43
5040
user11946852265 :
Озвучка имба.
2026-05-06 10:32:36
767
Halt :
2026-05-06 18:08:50
93
Шрек Джонсон :
не Нолан, а Нұрлан
2026-05-07 03:37:06
148
Miras Khairulla :
согласен
2026-05-07 09:30:09
23
:
бешбармарк
2026-05-07 22:47:29
10
𝗜𝗡𝗩𝗜𝗡𝗖𝗜𝗕𝗟𝗘 :
Марк❌
Максат✅
2026-05-09 06:48:57
7
MRN :
бешпормааааааааа
2026-05-06 18:07:55
58
glict :
а я думал что нолан был плохим
2026-05-06 11:41:26
154
chlennegra :
я так понимаю марка называли в честь бешбармака?
2026-05-06 16:41:49
1001
MarVolk2000 :
самое забавное что меня зовут Марк..
2026-05-27 14:25:33
6
.... :
в чем он не прав
2026-05-09 15:10:39
7
?!...!? 🔥 :
БЕШПАРМАААААААААК
2026-05-07 06:15:11
23
E :
Нұрлан
2026-05-07 17:29:27
7
To see more videos from user @kesiron_aep, please go to the Tikwm
homepage.