@wika_kursye8: Egzamin Ósmoklasisty z języka polskiego! ✅Co powtórzyć, a co odpuścić na 4 dni do E8 ❌ #e8 #egzaminósmoklasisty #arkusz #polski #nauka

Wika | KursyE8
Wika | KursyE8
Open In TikTok:
Region: PL
Wednesday 06 May 2026 11:23:44 GMT
208560
17330
116
2498

Music

Download

Comments

b1az7e
𝑩𝒍𝒂𝒛𝒆 :
Proszę tylko nie Tadek i syzyfowe prace
2026-05-06 11:28:30
1394
okun_605
Okuń :
Kiedy zacząć się uczyć?
2026-05-09 10:22:06
172
dzikun2
𝑵𝒆𝒐𝒕𝒉 ★ :
czy warto dziady powtórzyć?
2026-05-06 11:27:21
156
sasha.rg4
RG_Sasha :
chyba już za puźno trochę
2026-05-10 19:54:56
20
ukulele_pleng
ukulelegitaraelekteyczna_PLENG :
Zacząć sie uczyc juz czy nie
2026-05-10 19:42:56
6
vxmp7k
𝓜𝓲𝓵𝓴𝓪 :
kiedy mam sie zaczac uczyc?
2026-05-10 10:56:40
9
stealthbeaver999
stealthbeaver999 :
A może być tak ,że w zadaniu z wypowiedzią pisemna nie będzie do wyboru opowiadania?
2026-05-06 13:33:06
0
.j.u.l..i.a
.j.u.l..i.a :
Czyli jeśli będą syzyfowe prace to pytania muszą być do tekstu
2026-05-06 13:27:23
0
j.doromoniec
julia :
Czy mogą być pytania otwarte szczegółowe o Trenach, Świteziance?
2026-05-06 12:43:46
7
mintosy
mintosyy :
Powodzenia wszystkim✌️😭
2026-05-11 04:40:42
5
uks546
uks546 :
a quo vadis i syzyfowe prace nie beda tylko we fragmentach?
2026-05-06 11:29:32
5
pancake213.1
gyatt :
artysta to ta opowieść z kogutem i cyrkiem?
2026-05-06 18:55:56
1
eloissen
eloise :
czy jeśli w zadaniu jest że mam się odwołać do lektury obowiązkowej to mogę odwołać się do pana Tadeusza ( chodzi mi że jest we fragmentach tylko obowiązkowy a ja chcę się odwołać np do czegoś co nie jest w nim obowiązkowe) , syzyfowe prace i quo vadis czy też mogę je jako obowiązkowe w całości traktować?
2026-05-07 11:19:16
2
wer.ist.loora
✮•°◤ 𝙎𝙆𝙄-𝙀𝙄 ◥°•✮ :
a na angielski ?
2026-05-06 11:30:58
0
thesharkiscoming
the shark is coming :
jak mam sie nauczyc poprawnosci jezykowej, stylu i logiki wypowiedzi
2026-05-06 16:35:08
7
igmacxias_
macxias_ :
Ej a syzyfowe prace będą mieć zadanie do fragmentu czy z całej lektury
2026-05-10 11:47:38
0
user7388026993158
user7388026993158 :
szczerze to bardzo wam dziękuję że pomagacie ósmoklasistom bo dajecie przykłady i motywy m.in z lektur
2026-05-07 18:11:03
3
oporowy.rolnik.ze
agro_Kamion30 :
jeszcze zaproszenie lub ogłoszenie
2026-05-10 10:35:18
2
_mon1czka
Moniczka :
Wyszłam GG na stoorce??🥺🥰😁
2026-05-06 13:30:59
0
pabliittoo.o
Pabloo :
Czy mogę się powołać na rozprawkę na książkę o wilku z wall street
2026-05-08 18:12:41
2
mxswd_67
mxswd_67 :
jak będzie Kajko i kokosz to będzie fragment komiksu dołączony czy tylko jakiś dialog?
2026-05-06 12:41:59
0
nvansvx
︎ ︎ :
a jak będzie pan tadeusz to będzie trzeba znać te obowiązkowe księgi czy będzie tylko do fragmentu
2026-05-06 12:32:55
2
ewka_marchewka23
ewka_marchewka :
A jak będzie lektura z 4-6 klas to będą pytania TYLKO do fragmentu czy trzeba znać cały utwór?
2026-05-06 12:47:11
1
klucha365
klucha :
jak się zapisać?
2026-05-06 16:11:05
0
strawberkaa
🍓🍓strawberkaa🍓🍓 :
pierwsza.
2026-05-06 11:25:48
0
To see more videos from user @wika_kursye8, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About