A co jeśli po śmierci światło na końcu tunelu okaże się światłem do kolejnego szpitalnego pokoju? Tam się rodzisz i jedynym powodem dla którego wychodzisz z płaczem jest to że pamiętasz wszystko z poprzedniego życia i płaczesz z powodu śmierci i utraty wszystkiego? Dorastając zaczynasz zapominać o poprzednim życiu i skupiasz się na nowym ale fragmenty wspomnień pozostają a wspomnienie to powoduje déjà vu
2026-05-10 05:23:23
4591
Julian_Pdk :
że nie jesteśmy sami w kosmosie.
2026-05-06 21:59:27
5482
polskacebulkajoosta :
backrooms
2026-06-25 14:18:40
0
🥀🩸֮ϐׁᥣׁׅ֪ᨵׁׅׅᨵׁׅׅժׁׅ݊🩸🥀 :
w kosmosie jest cywilizacja dużo bardziej rozwinięta od ludzi
2026-05-06 22:14:50
1574
1237 :
W Oceanie jest coś przerażającego i przez to nassa przestała badać oceany
2026-05-07 07:06:50
2344
F@bian🌯🌯 :
że dawniejsze czasy wyglądały inaczej niż pokazują ją w książkach od histori
2026-05-07 04:00:55
3775
𝓪𝓷𝓰𝓮𝓵𝓲𝓴𝓪 🪫 :
że jest drugie życie po śmierci.
2026-05-07 10:58:54
1699
Z.a.<3 :
że on istnieje
2026-05-13 15:28:17
762
lisek12175 :
czas płynie szybciej niż dawniej
2026-05-08 18:28:07
1139
sigma :
że wygram w kasynie...
2026-05-07 13:12:47
1528
†Saturnix† :
w zajwiska paranormalne
2026-05-07 07:43:29
819
x__x :
że żyjemy w symulacji
2026-05-07 05:59:11
650
Mango 67 :
W Boga
2026-05-07 12:18:59
363
333 :
reinkarnacja.
2026-05-11 23:23:52
110
𝒟 :
to jest mega dziwne i wiem ze sie nie laczy ale jako osoba wierząca uwazam ze po śmierci odrodzimy sie w nowym wcieleniu
2026-06-24 08:18:58
5
★Nyxel¡e•YFL•★ :
że po śmierci mamy następne życie ale nie zdajemy sobie z tego sprawy. tak samo teraz, już kiedyś żyliśmy i to jest teraz nasze któreś z kolei życie
2026-06-18 19:53:24
36
🍓Jisoo_zje_ci_truskawkę🍓 :
backrooms dremcore idt
2026-06-25 18:55:34
0
Wrobel_ :
Saturn theory
2026-06-26 23:04:41
0
papusmerf :
ludzie pominęli jakiś etap jeśli chodzi o prędkość, nie ma szansy że prędkość światła to magiczna blokada której nigdy nie przekroczymy, jestem pewny że da się podróżować szybciej
2026-06-26 11:54:34
6
wiosna :
ze nikt nie mowil na powaznie zdania "od jutra nie pije"
2026-06-16 22:46:16
22
grzesio† :
Że istnieje nieskończenie wiele wszechświatów/ uniwersów. Już mówię o co chodzi. Chodzi o to, że jest nieskończenie wiele światów. Na przykład dla nas Star Wars to fikcja, ale według tej teorii gdzieś jest taki świat, gdzie to się wydarzyło. Wszystkie o czym pomyślisz może mieć miejsce w innym świecie
2026-05-08 09:50:30
44
Moto.j.z :
że piramidy miały zupełnie inne przeznaczenie niż się mówi
2026-05-06 22:06:42
873
zosiq_ :
Nie jesteśmy sami.
2026-05-07 17:55:49
12
oliv.ai :
Że jesteśmy tylko symulacją a wszystko co się stało miało się stać a wszystko co się stanie jest już zapisane i nie mamy wpływu na przyszłość, bo ona już się zdążyła i miała tylko gdzieś indziej
2026-05-07 05:09:30
154
To see more videos from user @crimevibes7, please go to the Tikwm
homepage.