@pavlomatsopa: Ознаки високого інтелекту! #оратор #люди #інтелект #навчання #психологія

Pavlo_Matsopa
Pavlo_Matsopa
Open In TikTok:
Region: UA
Wednesday 06 May 2026 17:12:28 GMT
113077
4040
74
668

Music

Download

Comments

demnat08
Natali D))))) :
А я думала, що це я ненормальна😂😂😂
2026-05-07 05:58:12
149
mariamagdch
Марія Магдіч :
я говорю з собою спостерігаю
2026-06-25 10:52:21
3
nikola1234s
Микола Овечкін :
тяга самостійна до старших людей вних чогось навчитися і дружба з старшими це і є наука
2026-06-24 22:17:49
2
user6619929686138
T A I S I Y A ua :
усе про мене))
2026-06-25 20:07:33
0
user7527050436206
user7527050436206 :
Дякую, заспокоїлась! То перша ознака мене вже турбувала. Навіть подумувала звернутись до психіатра❤️😂😂😂
2026-06-23 09:02:15
8
tanyahunderchuk
💕 Tаnya :
Дякую,як ви мені зараз самооцінку підняли😂👍
2026-05-07 14:26:05
27
user447351338873730
Світлана. :
Все-таки зі мною все в порядку 😁
2026-06-25 05:31:22
3
ptro.sahaidachnyi
Pеtro Sahaidachnyi :
Приємно поговорити з розумною людиною, то є із собою.
2026-05-25 07:18:56
17
nadiiyagar8
nadiiyagar :
боже та я з децва була високо інтелектуальна😂😂😂
2026-05-09 18:17:25
3
beautiful.life5553
beautiful.life5553 :
А, я то думаю, чого мені так приємно з собою розмовляти….😍👌
2026-05-07 19:40:34
11
vaseyko2011
vaseyko2011 :
все-таки зі мною все в порядку😁
2026-06-04 21:28:38
1
usernvg026lgzf
usernvg026lgzf Олеся :
а я так люблю з собою порозмовляти,😂😂😂
2026-05-10 13:56:20
0
r7442155754282
🌞 Svet 🐝Пас🍯 :
это Я и советуюсь только с кошкой
2026-06-25 09:33:10
1
user043573178
АХАХАХАХАХАХХАХААХ :
то я вумний😁
2026-05-13 20:37:22
0
user10692043971485
nata :
я це все своє життя називала " біполярочка", коли помічала це за собою, а я таке щодня витворяю
2026-05-22 06:41:02
1
tomris.mariia
Tomris Mariia :
Це про мене🤷🏼‍♀️
2026-05-08 21:22:28
0
user4237068806126
Клюковка :
упертость-сила характера.
2026-06-07 12:09:33
1
oksanochka0203
🌊⭐️OKSANA HRYNCHUK🧜‍♀️♓️ :
Ахахах,то є я ….😁😁😁
2026-05-07 08:38:59
3
svitlanka883
𝑺V𝑰𝑻𝑳𝑨𝑵𝑨 :
Адаптивність це слабкий характер . Так раніше думала .
2026-05-07 21:13:57
0
ann_ptashka
ptashka🕊️🇺🇦 :
люблю поговорити із собою 😂
2026-05-09 14:24:48
1
user3183195149251
user3183195149251 :
виходячи з ваших тестів,я гнила людина з високим інтелектом
2026-06-27 07:39:50
0
natalya_fff
Н.Ф. :
О, так це я😅 а я думала адаптація думки це погано, типу людина не має своє думки і легко потрапляє під вплив думки інших. Я думаю тут тонка грань
2026-06-26 20:36:46
0
natalia.shulzhenk7
Natalia Shulzhenkoooo :
Я еще с котом разговариваю 😁
2026-06-27 08:12:31
0
anunak.gaskonec2
Anunak Gaskonec-2 :
я думав то я додік бо сам з собою розмовляю😂
2026-06-26 15:53:00
0
english_nataliya_
Наталія,англійська рівні A2-B2 :
Якщо розмова з собою-це навчання вголос,то я ще розумію,а в іншому випадку-це вже якісь проблеми
2026-05-07 07:55:25
0
To see more videos from user @pavlomatsopa, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About