@wika_kursye8: Co musisz znać z Pana Tadeusza na E8 2026? 📚🤔 Podaje, które fragmenty Was obowiązują! #e8 #egzaminósmoklasisty #pantadeusz #lektura

Wika | KursyE8
Wika | KursyE8
Open In TikTok:
Region: PL
Wednesday 06 May 2026 18:36:44 GMT
127589
10396
86
1743

Music

Download

Comments

hanna.andrzejczak_
Hankaaa🧸 :
tylko nie pan Tadeusz i dziady nienawidzę tych lektur 😭😭😭
2026-05-06 18:39:07
786
aga07112011
aga :
CO TO POLOWANIE NA ZAJĄCA
2026-05-06 19:19:37
211
yxznnika
nika :
a 13?
2026-05-06 18:41:43
71
h33jinzz
￴ ￴ ￴ ￴ ￴ ￴ ￴￴ ￴ ￴ ￴ ￴ ￴ ￴ :
ale to beda tylko fragmenty czy trzeba znac te ksiegi w 100%?
2026-05-06 20:09:26
5
nattlenf1
nattlenf1 :
ale już był
2026-05-07 09:27:12
1
obs.za.obssssss
obs.za.obssssss :
a 13 to co
2026-05-06 19:11:24
5
olcia.3x
olcia.3x :
Czyli zadania do pana Tadeusza może być tylko do tekstu w arkuszu bo ja już nie rozumiem
2026-05-06 19:50:13
4
lilista_16
lilista_16 :
a jeżeli będzie fragment pana tadeusza to pytania będą tylko do fragmentu czy do całości??
2026-05-08 13:57:47
0
zbm038
𝑲🙊†💸 :
Ej zawsze musi by opowiadanie na e8?
2026-05-07 20:54:54
0
majkv1105
Majs :
A czy jeśli będą syzyfowe prace albo quo vadis to muszę wszystko co było na lekcji czy będzie dołączony tylko fragment?
2026-05-10 08:01:10
0
kubickvv
lila🇵🇱| bubis’s wife🐜 :
uwazam ze 13 XDD
2026-05-06 19:25:03
10
o.s200167
o.s200167 :
tylko nie to
2026-05-06 18:50:04
6
https._.110
⭐️ :
tylko nie quo i tadek
2026-05-09 14:08:05
9
vikaav_
vikaav_ :
to wkoncu pan tadek, quo vadis, syzyfowe prace beda tylko z podanym w arkuszu tekstem?
2026-05-07 08:54:05
4
ig_jvlkq557
ig_jvlkq557 :
Nie będzie pana Tadeusza bo był w 2021 roku
2026-05-10 09:49:04
4
zuza_mega_pvv
Zuza_mega_pvv :
Powie pani jaka lekturę pani obstawia ?
2026-05-06 18:42:02
4
gwiazda5001
kitek :D :
co no nie
2026-05-06 23:25:53
3
aixi_l
aixi_ :
czyli w otwartych nie można się odwołać do innych ksiąg?
2026-05-06 18:47:31
1
majaa13.11
𝓜. :
A mogą być zadania gdzie będzie trzeba Sie odwołać do całych syzyfowych prac czy mogą być najwyżej zadania do fragmentu z lektury ?
2026-05-06 18:57:04
0
_wi2usia_pvv
ビクトリア :
Czyli musze znac calosc tej ksiazki wsensie te ksiegi czy bedzie tak jak 4-6 ze tylko z fragmentem
2026-05-06 18:40:49
4
kubickvv
lila🇵🇱| bubis’s wife🐜 :
moja przyjaciolka jak sie uczylisymy na test to powiedziala “polowanie zajaca na psa”
2026-05-06 19:24:54
1
eemmiillkka
emilka :
ale jeśli będzie to z fragmentem czy jagby do całości tych obowiązkowych ksiąg
2026-05-07 15:29:09
1
madelineeofficial
Maddi ♬⋆.˚ :
Może mi pani wymanifestować 100% z egzaminów o 10/10 punktów z e-mail😭
2026-05-06 22:42:14
1
powerserrnik.igeocaching
PowerSernik🗿🔥😈/Sernik :
czyli moge sie odwoływać do wszystkich ksiąg?
2026-05-06 18:42:15
1
To see more videos from user @wika_kursye8, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About