@cristina.g128: Compania Hidroelectrica valorează peste 150 de miliarde de euro … aceasta este miza celor care creditează cu hartie Romania. Prin artificii contabile și decizii financiare controlate, chiar și o companie profitabilă poate fi prezentată ca fiind neperformantă sau chiar în prag de faliment. #romania🇷🇴 #viral #news #aur #simion
poate valora si 700 de miliarde. dacă co sumă resurse financiare mai mult decât produce. întradevar să fie administrată corect , ar fi alceva.
2026-05-09 04:31:14
6
Andy Andrei :
hidroelectrica nu are pret, are o valoare foarte mare !!!
2026-05-10 08:06:49
31
Mirela Baltateanu :
Hidro Electiva este a Poporului Român!
2026-05-23 13:07:56
18
Vasile Rustoiu :
Simplu,o devalorizează.
2026-05-08 10:54:32
21
user6824303695374 :
O vând ăștia pe 2/3 mil de euro
2026-05-10 14:00:52
13
Paul Eduard :
hidroelectrica înseamnă apă.... adică apa României....valoare infinită!!!nu poți pune preț pe râuri, Izvoare etc... apă, hrană,energie...acum ați înțeles??
2026-05-10 11:05:11
14
Denisa :
De ce trebuie vanduta ?
2026-05-10 00:37:20
12
Zorica Rus476 :
cum să vinzi aşa ceva,un bun național?
2026-05-20 13:51:31
5
user3406916836899 :
grabit la scris dar cred ca am dreptate
2026-05-07 23:12:56
5
mythreecents3 :
Bine ai revenit D-nul Lulea...ne-ai lipsit!❤️
2026-05-10 00:30:46
5
user15795040268888 :
bravo tata esti destept
2026-05-07 18:39:22
7
Alex NCA :
Și vor să o vândă cu 10 miliarde
2026-05-07 22:18:39
5
Nicolae Iorga :
Are dreptate!
2026-05-08 20:13:41
6
Valentino :
De aceea plătim cea mai scumpă energie electrică din Lume!
2026-05-22 17:27:54
2
AT7787 :
Hidroelectrica este pe profit de peste 15 ani și a devenit după listarea unui pachet minoritar la bursa care este cumpărat tot de români. A fost neperformantă cat timp a fost de stat. Nu vinde nimeni Hidroelectrica.
2026-05-09 16:32:31
8
Marian Glod :
cum poti sa compari ma o companie de masini cu o centrala hidroelectrica baa te auzi ce spui aneule
2026-05-07 23:17:45
6
Geauca Eugen :
adevărat
2026-05-09 21:27:27
4
ALIN 70 :
de ce să o vindem ?‽???
2026-05-11 14:58:07
2
Dan Lapusneanu :
👍 Bravo👍
2026-05-09 08:28:54
2
chinzzoiu :
Au vândut-o stați liniștiți
2026-05-22 17:08:51
1
razvan.081 :
are bolojean mesia clienti
2026-05-10 09:08:09
5
To see more videos from user @cristina.g128, please go to the Tikwm
homepage.