@ps.reflection: KONIEC ŠKOLY😮‍💨⏳ČAS beží RÝCHLO✨ #czsk #spomienky #nostalgia #škola

Peťo
Peťo
Open In TikTok:
Region: SK
Thursday 07 May 2026 12:13:40 GMT
449341
35011
93
1410

Music

Download

Comments

vlado6534
Vlado :
Kmo, som prvák na strednej a ešte nedávno som len spoznával prostredie a teraz už budem zachvilku druhák😭
2026-05-07 16:37:51
502
adamnmnl
adamnmnl :
Pohoda vypadá to že opakuju třeťák
2026-05-07 17:38:49
338
admsss_1
Ig:admsss_14 :
teraz som robil prijmacky na tu skolu 💞🙏 snad som urobill
2026-05-07 12:24:07
204
sarahh.e46
Sarah :
pred chvíľou som maturovala a už 3tí rok pracujem 😅
2026-05-07 21:35:30
23
ps.reflection
Peťo :
Len jedna maturita and U are free🍀💥
2026-05-07 12:22:17
90
patk075
patk075 :
asi tak nejak zachvilku prakticke msturity
2026-05-07 12:36:49
9
he4ryy121
he4ryy121 :
proč za 4 roky vipadaj stejně
2026-05-08 12:20:28
0
sofivwix1467
sofie𖣂 :
je stredni lepsi nez zakladka?
2026-05-22 14:51:24
0
_vaculkova_
vaculkova :
pred chvilou som bola v prváku a tento rok pôjdem do štvrtého🤯
2026-05-08 07:56:50
3
zs_boletice
zsboletice1 :
budu asi brecet 🥹
2026-06-11 09:33:40
1
alicekczsksecond
ALEX.SECOND :
15 výsledky 😭
2026-05-07 13:03:18
6
mili.dream
Mili.dream :
Vcera sem byl prvnacek dneska jsem tretak😭
2026-05-08 09:55:03
5
tomascz79
mato :
proč to musí skončit
2026-05-10 11:16:11
3
rmckfkckd
rmckfkckd :
3 roky na strednej boli najlepšie
2026-05-09 14:56:39
2
user459405199
Predávam na tému brata :
Teraz nebudú načat videa😭😭😭
2026-05-11 15:01:57
1
0.kisses4hyunn.0
꧁★_𝕳𝖆𝖓𝖓𝖆𝖍_𝕰𝖉𝖎𝖙𝖘_★꧂ :
2
2026-05-07 12:17:52
2
ade1000001
💞 :
prvaa
2026-05-07 12:15:18
2
janusiq158
_mala_jane_96 :
je ťažké sa tam dostať?
2026-05-08 06:56:22
1
vasaduchon
Vaša :
ja tento rok mam zaverečky 😭😭
2026-05-07 20:28:44
1
tapotakysk
Kubis :
zachvilu som druhak ✌️
2026-05-07 15:09:01
1
tom1233620
tom123 :
prvi
2026-05-07 12:16:05
0
To see more videos from user @ps.reflection, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About