думаю, все це і є любов в якійсь мірі. ми надаємо коханню надто високу палітру емоцій. хоча насправді кохання в кожного різне. в когось воно спокійне і тепле. в когось це про глибоку повагу та гарну сумісність в ліжку. а для когось це просто бути поряд. більшість кажуть: «ти зрозумієш коли покохаєш». але ніхто не вчиться як це зрозуміти. ми можемо жити з коханням і вважати це чимось іншим. але ніяк інакше. якщо ти відчуваєш що це відчуття для тебе «кохання», то це воно і є. ніяк інакше.
2026-05-07 20:35:11
453
Yana Bratseniuk :
думаю коли виникає думка "я тебе кохаю" це і є кохання.. я довіряю собі і обираю краще хибно окреслити це відчуття ніж блокувати поясненнями. ви дуже красива! хай станеться кохання❤️
2026-05-07 21:34:38
111
Лера/Lera :
Осколки стекла тоже стекло. Хватит уже раскалывать чувства людей, переубеждать их в неведении «истины». Это ваша призма и все. Любовь это полнота.
2026-05-07 22:02:40
119
𝐀LEㄨ𝐀𝐑𝐒 :
Хочу залишити тут у коментах свою копійку, я є вимушеним емпатом (я не пізнала її як термін завдяки літературі, а як наслідок життя у диструктивній сім'ї, тому вона в мене не повна а лише частка ) та за своє життя я часто закохувалась та, не стану брехати - кохаю й сьогодні холодних людей, і тільки недавно прийшла до інсайду: Холодні люди ніколи не зрозуміють ту велич любові яку ви їм даєте, а якщо вони до вас проявили деякий символ тепла та просто якась приємність, навіть якщо ви їм скажете як вам від цього приємно і ви на 7 небі - вони щиро не будуть мати рації, і просто поТАК ТАКАЮТЬ, а ще холодні можуть вступати з вами у контакт дружби/кохання по "приколу" та через відчуття "новизни", а коли воно зникає - йдуть шукати знову цього відчуття
2026-05-08 19:27:08
15
satans kiddo 🇺🇦 :
БОЖЕ ТАК, ДЯКУЮ. мені здається я ніколи не любила, тільки відчувала усі ці речі, які не є «любовʼю»
2026-05-18 15:12:10
3
Alina Petrovska :
2026-05-10 08:02:24
2
saxon :
вже два коментарі з однаковою суттю де "кохання" для кожного значить своє. на цій моді мислення ми і прогоріли у відносинах в 21 столітті
2026-05-07 20:42:31
19
vldk44kld :
А ви на Джулс з ейфорії схожі😳
2026-05-09 21:32:44
4
🌼🇺🇦 :
ми втрачаємо можливості просто кохати, коли надто сильно задумуємось, що таке кохання
2026-05-08 10:27:37
13
Фрона :
Мені відгукнулося з книги «Мистецтво жити»: «З чого складається народжене з потягу кохання, що виникає згодом? З довіри, звички та захоплення». Лише коли усі ці почуття живуть водночас до однієї людини – це кохання. Довіра надає чару найдрібнішим учинкам, звичка вимагає прийняття темної сторони людини з усіма її недоліками і захоплення, яке постійно розпалює теплі почуття
2026-05-07 21:07:31
19
Рина Вражай🌈⃤ :
думаю кохання переоцінене і є брендом, який в якійсь мірі небезпечний, через свою абстрактність
2026-05-07 21:03:36
13
a :
бож яка ви гарна
2026-05-07 22:21:32
5
Ramona Hawk :
Трохи симпатії, трохи прихильності, трохи сумісності в ліжку, трохи комфорту, трохи тепла, трохи глибокої поваги, мікс мікс мікс
2026-05-14 22:20:51
1
lizka_mk :
Поки ви будете аналізувати любов та шукати її точне визначення, є ризик, що вона пройде повз, постійні сумніви і невпевненість у ній просто не дадуть її побачити/відчути
2026-05-16 00:24:40
2
k :
яка ж ви гарна, очей не відірвати💔
2026-05-07 21:02:36
8
… :
Любов це всі речі які ти назвала в одному
2026-05-08 06:33:48
6
Тетяна :
Мені здається, що коли стається Кохання, питання чи це воно не виникає. Моє зі мною трапилось у 35) І перший раз в житті і назавжди я точно знаю, що це воно)
2026-05-07 20:51:47
6
tak_ce_ya :
Тепер я я про це думаю
2026-05-09 07:56:18
2
ibmrt :
Ого як вас заплутало ))
2026-05-08 01:23:14
4
Siadoma :
Reed Corinthians
2026-05-09 06:16:28
0
romalesiuk :
А що таке любов?
2026-05-08 12:20:17
0
Софія Тихоліз :
такккккк, теж думаю про це
2026-05-09 12:31:39
1
yulia_bayonet :
для мене — це розуміння + висока сумісність в ліжку
2026-05-09 17:53:10
2
social_creature_ :
Ви така гарна
2026-05-08 04:31:24
2
Larisa Vynohrodska :
у Вас така незвичайна та приголомшлива краса 😍
2026-05-07 21:49:00
3
To see more videos from user @silver.fish69, please go to the Tikwm
homepage.