@solomatin_i: Легендарні місця Черкас ! На цей раз ринок Седова. Які ще локації цікаво було б побачити ? #екскурсія #черкаси #рынок #факт

Ігор Соломатін
Ігор Соломатін
Open In TikTok:
Region: UA
Thursday 07 May 2026 15:37:45 GMT
65560
2878
243
1255

Music

Download

Comments

tolikpukan
Tolik :
Про Гену не згадав.
2026-05-09 05:54:22
75
vovanidzesavchyk
Vovanidze Savchyk :
А я думав - цей ринок відомий тим, що в будинку навпроти ринку (де магазин на першому поверсі) - жив Симоненко. І раніше там були криті столи для торгівлі. Жодних ларків-магазинів. Цікава ще в честь кого названа вулиця - Седова
2026-05-09 15:32:56
40
user965602379755
НАТАЛЬЯ :
О этот рынок при мне еще начинал своё существование. тогда только были столы И пирожки ливерные, тогда их называли тошнотики, а они были очень вкусные. Я Вам так благодарна. Площадь 700 летия и Седого это мой район /был раньше, я жила там /.
2026-06-15 22:44:56
1
alenaanela81
^Batman's_grandma^ :
нема їжачка.. ото легенда😁
2026-05-07 20:23:21
74
perekitna
😺p྇e྇r྇e྇k྇i྇t྇n྇a྇😺 :
Пам’ятаю цей район зовсім іншим. Років 25 тому в глибині ринку був чудовий магазин чаю, він був один із перших у місті для справжніх гурманів, а по Шевченка працювала класна крамниця солодощів. Якщо ж копнути ще глибше, то на місці бару "Вілена" колись було фотоательє. Своє перше фото на паспорт я робила там. Фотографом тоді працював батько моєї подруги (їхня родина ще в середині 90-х емігрувала до Німеччини). З ваших розповідей район здається жахливим, а для мене він залишається звичайним,як і багато тих "легендарних".
2026-05-08 11:05:25
21
user73271693692344
Садюга :
Я там жила і нормальний то район🤣🤣🤣в будинку за ринком.
2026-05-08 01:23:24
15
user4894571978
andruyzer ya :
власник покинув життя не в Вілен, а в Ліберті, перехрестя Шевченка-Сєдова.
2026-05-30 09:58:41
2
andrii.kononenko
Andrii Kononenko :
В пʼятиповерхівці була дитяча кімната міліції
2026-05-31 07:29:36
3
kharsik123
kharsik123 :
прекрасний район і моя п'ята школа поруч 🥰
2026-06-06 23:13:40
2
volodymyr570
Володимир :
Я не корінний черкащанин, але про Гену теж чув.
2026-05-30 05:57:48
1
irena_tkukrnettka
Irina VS. :
Це ж мій район, я там прожила майже 20 років🥰
2026-06-07 19:12:04
1
annamichailowskaja
annamichailowskaja :
Ми з вами мабуть однолітки, бо я це все памʼятаю 😂
2026-05-23 04:54:25
1
dykb722z0tol
Сергей :
2026-05-09 08:15:39
2
shortkomings
Андрій :
Легендарні торти на замовлення досі продають. Натуральні інгредієнти і дуже приємні ціни. Я їх багаторічний клієнт, за рік купую 7-10 тортів, на всі сімейні свята.
2026-05-08 06:16:46
8
djnecrowman
DJNeCrowMan :
ех... Їжачок...
2026-05-08 04:23:42
6
maxwell6571
Maxwell :
Про Казбет сними)
2026-05-08 06:02:13
12
user8855220636193
Dimon :
100%
2026-05-10 18:29:32
1
helgazapad
🐈‍⬛Helga🐈‍⬛ :
рідненький райончик🤗
2026-05-08 14:13:09
5
irinahasanova210
irinahasanova210 :
Магазинчик Сказка, продавець Люда.
2026-05-08 07:33:34
2
oleksandrsashin
Aleks :
У Санти спитай що там було🤣🤣🤣
2026-05-24 18:48:51
1
oleksandrsashin
Aleks :
У Свети запитай як там було🤣🤣🤣
2026-05-24 18:49:39
1
olha.deminova2
Olha :
а що зараз з тим магазином що напроти цього ринку
2026-05-08 15:47:00
2
irinahasanova210
irinahasanova210 :
І я там живу це моя любима алея і иоя любима лавоска де я кожний день пью каву перед та після роботи.
2026-05-08 06:32:14
4
user5061043873550
Оля Витальевна :
нормальний район
2026-05-08 19:54:45
3
To see more videos from user @solomatin_i, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About