@katya.instruktor: Те саме паркування, якого всі бояться 😅 А як у Вас з ним? ⬇️ #інструктордніпро #инструкторднепр #урокивожденияднепр #урокиводіннядніпро #правабезхабарів
тіки в мене фобія, що поки я проїжджаю цей карман і приміряюся паркуватись, хтось нахабніший вскоче туди переднім ходом????? прям не можу відбитися від цієї думки😫
2026-05-08 06:22:50
101
meduzagorgona :
який інтервал між машиною, з якою рівнятись попками?
2026-06-18 21:28:48
0
.-.- :
Во-первых насколько близко вы ровняетесь по зеркалам параллельно с машиной? Это пипец как важно.
Во-вторых назад сдаём, доехали. Куда доехали? В бордюр? Или как это можно было понять?
2026-05-11 18:26:13
14
REDWHITE :
Автовізитка✅ Має бути у кожного водія💯
2026-06-12 18:33:49
0
Юлия :
все це добре ,але по життю не працює майже!
2026-05-10 17:06:57
4
DSM :
"... Доїхали...". До чого саме ви доїхали та як це зрозуміти глядачеві?
2026-05-11 19:38:59
2
Rikka :
Паркування то десята справа. Де. Ви. Взяли. Цю. Качечку????
2026-05-08 14:03:02
2
anastasiia0223 :
Поки дивилась,розпереживалася ніби на тесті 😬
2026-05-10 18:46:58
9
oak :
я не боюся паралельного паркування, я боюся з нього виїхати🤣
2026-05-09 10:47:07
1
Svitlana ЗЕФІР/ЦУКЕРКИ :
чому я боюся цього паркування? бо поки "маневруватиму" автомобілі позаду сигналитимуть..боюся завдати іншим незручності
2026-05-11 17:14:57
1
Лисиця🦊 :
Там через дорогу по дорозі у Аврору є новий овочевий магазин. Часто бувають хороші акції на продукти.
2026-05-27 10:33:24
2
𝓘𝓻𝓪 𝓨𝓪𝓭𝓬𝓱𝔂𝓼𝓱𝔂𝓷 :
Покажіть виїзд
2026-05-07 20:34:17
2
lizocheeeek :
Супер , буду практиковаться 😏
2026-05-08 07:39:31
2
Соня :
Як зрозуміти : доїхали назад до місця де хочемо стояти. Це як? До якого місця? Ніфіга не ясно
2026-05-31 16:01:12
0
mir_eugene :
Сзади тоже авто может стоять ближе-дальше к авто спереди, ближе-дальше к бордюру. По итогу ваши ученики будут парковаться косо-криво через раз. Когда автошколы перестанут учить ориентироваться на авто сзади? Вы вы в курсе парковки в два приема с ориентиром на зеркало у бордюра без сдавания назад на ровных колесах?
2026-06-06 08:18:25
1
Андрій Воробій :
КЛАС 🔥🔥🔥
2026-05-21 07:15:20
3
Ірина :
Було б супер якщо зняли відео, орієнтир фари машини це супер, мені щастить що немає позаду орієнтира машини і фар🥲які ж тоді орієнтири. Дякую💐
2026-05-10 09:32:39
2
Щастя всесвітнє :
повороти
2026-05-08 11:45:57
0
Gregor :
женюсь бо класна
2026-05-13 22:31:16
0
Людмила :
мене по іншому вчили
2026-05-11 22:57:42
0
mazda_323f_dnepr :
Ага, попробуй так в час пик на Артема припарковаться)
2026-05-09 04:48:54
1
Снежана Медведчук :
Дуже гарне видео,єдине що для початківців потрібно вказувати бічну відстань від припаркованого авто
2026-05-22 05:53:11
1
ЗОРЯНА ЧИТАЄ :
Паркуватися на місці можу будь яким боком, а просто їхати в потоці між машин сцу😂
2026-06-15 18:06:18
0
Nataliia Palchevska :
😁😁😁
2026-05-11 18:07:45
0
Nataliia Palchevska :
🥰🥰🥰
2026-05-11 18:07:52
0
To see more videos from user @katya.instruktor, please go to the Tikwm
homepage.