@anna_evtimova: я щось не зрозуміла може щось особливе відбувається в цей час? хто знає? бо зазвичай в таку рань тут тільки бігуни 🤔

AnnaEvtimova
AnnaEvtimova
Open In TikTok:
Region: UA
Friday 08 May 2026 04:29:36 GMT
435727
8548
311
6612

Music

Download

Comments

hi.mars5
Hi Mars🇺🇦 :
Гуляти в 5:27 ранку???😳
2026-05-08 13:26:52
705
ptashka.oly
Inst: ptashka.oly :
Так ви ж теж там
2026-05-08 09:53:16
733
ukrainka338
Україночка🪼🪼🪼 :
Я в ахує людям і на роботу не треба ,
2026-05-08 14:42:14
204
user6714461847261
Оксана Палій :
Бузок зацвів.
2026-05-08 14:09:16
88
user56833429211
Безмежність :
Я думаю які круті всі ці люди. В 5 ранку вже іти спостерігати красу. І лінь їммне заважає 👍
2026-05-08 17:02:45
68
traveljulia25
traveljulia25 :
Нічого дивного! Так завжди, коли цвіте бузок. На світанку там взагалі дуже гарно. Молодці, що не лінуються в рано встають
2026-05-09 07:46:07
90
vdm_i07
VDM_I. :
2026-05-08 15:23:17
82
usersbabbhj07e
Elena :
Розвага для тих, кому не треба щодня вставати на роботу о 5 ранку 😅 Відчувається як ексклюзив, мабуть.
2026-05-09 06:58:06
23
yuliuausalko
Yuliua :
Насправді це дуже красиво, їздила два роки тому зустрічати світанок в гришка, це була одна з найяскравіших подій за рік.
2026-05-08 17:37:15
49
annetdd5
Annet 💕 :
Я в 5 не встану навіть якщо мені заплатять, не то що в якийсь сад
2026-05-09 07:17:27
15
vladislavaovn
vladislavaovn :
Світанок люди зустрічають
2026-05-08 15:36:27
22
halyna_fedchyk
Halyna Fedchyk :
Сонце зустрічати. 😎
2026-05-08 17:52:23
5
yefimova.natalia
Єфімова Наталія :
ви самі кажете що приїхали гуляти . от сві вони теж нагадую 5:27😂
2026-05-10 07:17:55
12
kostyan1451
kostyan :
Чому так пізно приїхала!?? На все запізнилася...
2026-05-09 06:50:39
11
irich1988
irich1988 :
Я о 7 навіть попісять не встану!
2026-05-08 19:31:44
10
t483254
T😎 :
То саме шо і Ви😂
2026-05-08 21:24:50
11
bohrer12
Vik Tor :
Це для красивих фото на світанку 😁🤣😂
2026-05-09 05:33:38
11
46ulia46
Юлія Юлія :
Мне одной кажется, что это не совсем нормально?
2026-05-08 16:03:45
1213
yanochkalatvian
Яночка Латиш :
Так открытие с 8-30 , чего в 5-30 ????
2026-05-08 17:34:07
9
carhauler.shit
carhau :
Гуляти о 5:27 ранку приїхали???
2026-05-08 10:07:36
222
bergvitox
BergVitox :
Дарма витрачений час!!!!
2026-05-08 17:49:52
5
monsters__in_my_mind
monsters__in_my_mind :
Хаха, я побачила себе в натовпі😂 там шикарний вид на світанок
2026-05-08 19:07:05
7
sunrebelrise
Kaparzo :
Це черга не на бузок, це черга за відосиками, лайками, підписниками
2026-05-09 15:20:27
7
mr.dimmm
mr.dimmm :
яка здорова людина приїзджає в сад гуляти в 5:27 ранку?
2026-05-09 04:59:23
7
elinachumak
Elina Chumak :
Це все тікток зі своїми відео про київську магію ранку 😂
2026-05-09 04:02:27
7
To see more videos from user @anna_evtimova, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About