@brunobereczki: Ti láttatok már ekkora Burritot? @Gringos Amigos -ban jártam, ami Budapest szerintem egyik legjobb Mexikói étterme! #nekedbelegyen #foryoubaszeretnemlatni #nekedbe #magyartiktok #étterem
brunobereczki
Region: HU
Friday 08 May 2026 17:09:50 GMT
Music
Download
Comments
kajaskandur :
Komoly adagok
2026-05-08 17:21:04
18
❤️ Ákos ❤️ :
Múltkor rendeltem tőlük, a szellem chilijük 10/10
2026-05-09 09:58:25
1
attilakal :
Csalódás volt.
2026-05-09 18:19:29
0
亗 M A T ϟ A S 亗 :
Ez nagyon messze van mexikotol de biztos finom
2026-05-12 04:35:21
0
zeneszerzoGeo :
Legjobb hely. Sajnos ami itt volt közel az bezárt januárban, azóta nem ettem egy jó mexikóit :(
2026-05-08 23:54:36
7
krstfha :
hu de nagy!
2026-05-08 17:21:10
1
Bertalan Molnár :
uhhh imadom a burritot 😀😀
2026-05-08 17:18:17
1
Dézsi Gabriella :
Ki fogjuk próbálni, köszi a tippet🥰
2026-05-10 19:28:25
1
Hajni Marton :
Nagyon finom lehet🥰
2026-05-08 19:40:02
2
Domi Verő :
Isteni minden. Egyik kedvencem🥰
2026-05-08 17:13:35
3
BrunosWatches :
Imadjuk! Isteni a hely
2026-05-08 17:12:02
4
lujza :
😍😍😍😍😍😍😍😍😍Il
2026-05-08 17:49:31
1
Nyenyes :
Aztaaaaa! Nagyon jol nez ki🥰 jovoheten be is veszem
2026-05-08 17:13:20
1
iam_mate :
Onnan tudod h jo a hely ha a nachoshoz villa kell
2026-05-08 20:32:55
1
sz0sz0 :
Erdekes. Burrito, plusz chips, udito, 8e… 😅😂 a plus chipsben kb 20 db volt. Szanalmas.
2026-05-11 18:43:59
0
Nagy Csaba :
@userdvlex0ithn
2026-05-15 15:14:35
2
To see more videos from user @brunobereczki, please go to the Tikwm
homepage.
© 2021-2026 TikWM. All rights reserved.