popor de prosti care nu am știut si nu o sa știm sa gestionam vreodată pământul romanesc. suntem neam de trădători așezați o o tara mult prea buna pentru noi. preferam hoții in locul aparatorilor de glie
2026-05-09 04:21:58
452
Marian :
eram printre primii in lume
2026-06-27 02:39:56
34
Naxur Acsor :
that's true
2026-06-28 18:27:29
0
mihalachepaul452 :
Ceaușescu a fost unul din cei mai mari conducători din istoria omeniri.
2026-06-27 21:32:44
22
Adrian RMT :
ce armăsari am fost
ce gloabe am ajuns
2026-05-11 04:20:47
218
💙Free💛Dom❤️ :
Ceaușescu se învârte în mormânt 😔😔 cum a fost România înainte cu el și cum este acum ….🥹🥹
2026-05-09 01:06:24
193
Diana :
și avea 4 clase😳
2026-05-11 05:18:57
85
Ionut Velicu :
azi eram numărul 1 mondial în orice domeniu medicina rachete nucleare armată invenți etc.
2026-06-23 03:07:00
39
marinelalekner :
Oare de ce îmi vine să plâng de fiecare dată când se vorbește de trecut ?🙏🙏🙏🙏
2026-05-09 17:12:36
124
Stoica Adrian Gabriel :
Cel mai tare președinte din istoria Romaniei si in Spania l am văzut într-o revistă fiind locul 3 in lume. Odihnește-Te in pace alaturi de soția ta, domn președinte!
2026-06-03 21:48:18
52
UtilizatorTikTok19 :
eram cei mai tari din lume
2026-06-01 17:41:45
37
naigel :
CU 4 CLASE ERA UN GENIU DAR ERA SINGUR
2026-05-31 09:44:46
19
Rodica Orascu :
Am fi fost mai tari că Elveția.
2026-05-09 16:23:15
124
NINA :
Eram nr 1 in lume din puct de vedere economic, tehnologic....etc!!!!!
2026-06-10 07:37:02
18
@M.i.k.a :
Atata timp cat avem blugi si banane vom dormi in continuare si ne uitam la videoclipuri ce a fost si ce a ajuns
2026-06-17 15:37:53
38
test :
Ce-am fost și ce-am ajuns...
2026-05-08 19:57:58
91
Ranxi :
The real truth😳😳😳😳
2026-06-27 20:38:15
1
Victor Zecheru :
RESPECT OMULE PENTRU ATITUDINEA TA ❤️❤️
2026-06-02 01:23:37
30
Violeta Vilara :
😭😭😭😭😭Cine am fost ca țara şi cine suntem acum.
2026-06-03 07:22:12
5
user7260468863380 :
Acum suntem nimeni.
2026-06-12 22:00:14
8
cosmansonia :
🙏🙏🙏 Dumnezeu să-l odihnească în pace pe Ceaușescu
2026-05-09 05:34:11
73
Doina Cîcu :
Am avut de toate
2026-05-11 14:44:33
33
Silviu Velicea :
totul prin diplomație ,ceea ce nu avem acum 😏
2026-06-04 11:49:28
26
Daniela Simionscu :
Suntem ruinati acum!😳😏😢
2026-05-15 19:53:51
21
Geo Meze :
România producea locomotive pentru China. Acum China produce locomotive în formă de nave spațiale
2026-06-01 20:16:27
60
To see more videos from user @costel.gr.83, please go to the Tikwm
homepage.