@daaaaa618: Steav ahsong😂@Soliedaa #fyp

Liedaa
Liedaa
Open In TikTok:
Region: KH
Saturday 09 May 2026 06:41:29 GMT
1408676
219346
1270
8354

Music

Download

Comments

raamm111
Raker🎗️ :
2026-05-09 06:47:45
199
skkura11
skkura11 :
1
2026-05-09 06:43:20
35
kairiaczin0
🇧🇷 :
ហេវ
2026-05-10 03:38:08
15
lostt_panha
Fz Panha911 :
2026-05-10 06:00:19
6
win.win0887
DS Zin✌️ :
❣️
2026-05-09 18:08:11
10
sethcryou
oppa 20cm :
អ្នកបានប្រើអស់ទិន្នន័យអ៊ីនធឺណិតហើយ។ អ្នកអាចទិញទិន្នន័យបន្ថែម៖ $0.25=1GB ចុច *1535*25# $0.5=3GB ចុច *1535*50# $1=6GB ចុច *1535*11# ដែលមានសុពលភាពផ្អែកលើគម្រោង កាដូ របស់អ្នក ព័ត៌មានបន្ថែម 1204
2026-05-09 18:24:46
7
thydara51
Eren❤️😈 :
2026-05-14 03:37:16
0
kalkra3
kalkra3 :
ស្អាតម៉ងហា៎កូននិង🥰🥰
2026-05-21 11:34:53
1
justmeal0
(: :
2026-05-21 12:23:29
1
run.ff79
.. .. :
2026-05-29 18:23:35
1
na.pat1334556
Jozz :
2026-05-10 13:10:24
1
kea..kea.26
Lyy Puu :
Hev🥲
2026-05-09 11:00:45
4
hayaki041
하야키🇰🇷🇻🇳 :
당신은 정말 아름다워요, 자기야. 🥰❤️
2026-05-09 12:01:06
3
phal.ly519
Phal Ly :
2026-05-10 16:05:17
1
voleak131
voleak131kpc :
wow cute ☺️
2026-05-10 11:23:53
1
useryymcmlin93
នឹង៚ម៉ែ៚រហូត :
My love ❤️
2026-05-10 09:56:26
1
wangling204
Mee Wot ទំនើង 🗣️ :
2026-05-09 06:49:38
2
sak23621
BA free fire :
2026-05-10 12:36:36
2
yuubii443
💞Lii Lii💞 :
ចាឡំដេកញញឹមម្នាក់ឯង😊😒💞
2026-05-12 05:44:37
2
ahh.ting187
Ahh Tha😉 :
🥺
2026-05-11 00:52:04
2
srey.leap3751
Srey leap :
kế đến bạn đọc làm
2026-05-10 12:37:08
1
To see more videos from user @daaaaa618, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

ЛІТНІЙ Торт з ПОЛУНИЦЕЮ ❤️‍🔥 рецепт в описі ⬇️ ЯКЩО Сподобався РЕЦЕПТ, ПОСТАВТЕ 🙏 БУДЬ ЯКУ РЕАКЦІЮ Бісквіт: 📌яйця 3 шт 📌ванільний цукор 1 ч.л. 📌цукор 90г 📌борошно 70г 📌крохмаль 20г 📌розпушувач 1/2 ч.л. Просочення: 📌молоко 50 мл Сирний шар: 📌крем сир 400г 📌вершки 33% 250 мл 📌желатин 20г 📌вода 100мл 📌цукрова пудра 130г верхній шар: 📌полуниця дрібна 300-400г 📌желе полуничне 2 пачки 📌вода 350 мл 1️⃣Бісквіт: Яйця збиваємо з цукром та ванільним цукром. Просіюємо муку з розпушувачем та крохмалем у тісто у кілька прийомів, перемішуємо лопаткою. Перекладаємо тісто у роз’ємну форму. Випікаємо у розігрітій до 170 градусів духовці 30 хвилин. (Готовність перевіряємо зубочисткою). Залишаємо повністю охолонути у формі, потім виймаємо. Остиглий бісквіт укладаємо на блюдо, ставимо кільце та ацетатну плівку. Просочуємо бісквіт молоком. 2️⃣Робимо мус: Желатин заливаємо водою. Набряклий желатин прогріваємо і перемішуємо до повного розчинення, остуджуємо. Холодні крем сир, вершки та цукрову пудру збиваємо до загусання. Вливаємо желатин та збиваємо ще хвилину. Викладаємо вершковий шар на бісквіт. Відправляємо у холодильник на 1 годину. 3️⃣Желе розводимо окропом, розчиняємо, помішуючи, охолоджуємо. Полуницю миємо, обсушуємо, розрізаємо на половинки, викладаємо на поверхню торта. Заливаємо шар желе по столовій ложці, не поспішаючи. Даємо постояти у холодильнику 3-4 години, можна ніч. Виймаємо із форми, я ще прикрасила фісташками, але можна нічим не прикрашати, тортик і так гарний та ефектний. Виходить літнім, не занадто солодким і дуже смачним! ☝️Не забудь підписатися та поставити ❤️ щоб бачити мої рецепти і далі!  😉 #торт #рецепти #полуниця #рецептидаріко #торти
ЛІТНІЙ Торт з ПОЛУНИЦЕЮ ❤️‍🔥 рецепт в описі ⬇️ ЯКЩО Сподобався РЕЦЕПТ, ПОСТАВТЕ 🙏 БУДЬ ЯКУ РЕАКЦІЮ Бісквіт: 📌яйця 3 шт 📌ванільний цукор 1 ч.л. 📌цукор 90г 📌борошно 70г 📌крохмаль 20г 📌розпушувач 1/2 ч.л. Просочення: 📌молоко 50 мл Сирний шар: 📌крем сир 400г 📌вершки 33% 250 мл 📌желатин 20г 📌вода 100мл 📌цукрова пудра 130г верхній шар: 📌полуниця дрібна 300-400г 📌желе полуничне 2 пачки 📌вода 350 мл 1️⃣Бісквіт: Яйця збиваємо з цукром та ванільним цукром. Просіюємо муку з розпушувачем та крохмалем у тісто у кілька прийомів, перемішуємо лопаткою. Перекладаємо тісто у роз’ємну форму. Випікаємо у розігрітій до 170 градусів духовці 30 хвилин. (Готовність перевіряємо зубочисткою). Залишаємо повністю охолонути у формі, потім виймаємо. Остиглий бісквіт укладаємо на блюдо, ставимо кільце та ацетатну плівку. Просочуємо бісквіт молоком. 2️⃣Робимо мус: Желатин заливаємо водою. Набряклий желатин прогріваємо і перемішуємо до повного розчинення, остуджуємо. Холодні крем сир, вершки та цукрову пудру збиваємо до загусання. Вливаємо желатин та збиваємо ще хвилину. Викладаємо вершковий шар на бісквіт. Відправляємо у холодильник на 1 годину. 3️⃣Желе розводимо окропом, розчиняємо, помішуючи, охолоджуємо. Полуницю миємо, обсушуємо, розрізаємо на половинки, викладаємо на поверхню торта. Заливаємо шар желе по столовій ложці, не поспішаючи. Даємо постояти у холодильнику 3-4 години, можна ніч. Виймаємо із форми, я ще прикрасила фісташками, але можна нічим не прикрашати, тортик і так гарний та ефектний. Виходить літнім, не занадто солодким і дуже смачним! ☝️Не забудь підписатися та поставити ❤️ щоб бачити мої рецепти і далі! 😉 #торт #рецепти #полуниця #рецептидаріко #торти

About