@thoog110: عيد الاضحى وصل ومعه الخصم الكبير من دورا@عطور دورا | Dora #عطر #عطور #عطورات اعلان#عطورات_فاخرة #عطور_نسائيه

هاوي عطور®️خالد
هاوي عطور®️خالد
Open In TikTok:
Region: SA
Saturday 09 May 2026 14:48:37 GMT
1567239
6222
70
110

Music

Download

Comments

saod1223
حمد :
ذوقك دايم قريب مني الثلاثه عطور الرسميه لو ابي واحد منها وش ترشح
2026-05-10 12:04:14
6
wahg1221
Sadem👛 :
الاحمر والفضي جميله
2026-05-10 12:14:02
1
a_s45618
BL🍫 :
عندهم عينات ياخالد ؟؟
2026-05-10 12:07:24
1
mohammadbarakat960
Mohammad Barakat :
بصراحه و عن تجربه عطورهم بطله ماشاءالله.. بعض العطور ثبات اكثر من يومين و فوحان فوق ٧ ساعات
2026-05-13 03:17:53
1
aarrmm_07
aarrmm_07 :
تتفق معي انه ماستر بيس ما صار زي الإصدارات الأولى كان يجي أدائه اقواء بكثير من الحين بصراحه صار تعبان
2026-05-13 22:01:45
0
user5661208482555
جدو احمد جمعة ضو ال :
من وين
2026-05-09 19:34:01
0
mag7.i
M🎈. :
2026-05-10 09:09:56
0
j_fa93
A📿 :
ابغي افضل 5 عطور صيفية رجلية من دخوني
2026-05-09 15:42:34
0
brq5005
abo ali 🤍💙 :
اشرايك مودرن الأخضر
2026-05-12 19:04:16
0
bitmo80
bit mo صوت الحق :
ما شاء الله اخر كم شهر ماخذ منهم عشرين عطر ومجرب عطورهم اغلبها والصدق جميلة لكن اذا بعطي الافضل بالنسبة تيتانيوم و امبيشن الاخضر و واريور و اكسدنز
2026-05-15 21:20:38
2
.m9z4
ميّم 👷🏻 :
طيب هل الثالث من اختياري ولا يجيني منكم؟
2026-05-28 21:00:05
1
gapeer123
هايم :
الي متى العرض
2026-05-10 12:15:24
0
saaud907
ْ :
تسحب فلعطور انت وقف شوي
2026-05-14 00:37:44
0
ssss123213
the best 😎 :
بكم الواحد او الثلاثه تصير بكم
2026-05-10 12:11:40
0
mobily_fiper
محمد مندوب موبايلي فايبر :
كم الاسعار
2026-05-09 19:10:51
1
ii_ccc7
Ꮇ :
فيه محل لهم فالرياض
2026-05-12 22:24:13
0
vip_cv
عــلـي | αlαᴊмɪ  :
ليش مالهم فرع ؟
2026-05-10 10:28:35
0
user3710946131755
.. :
إذا وفرو ول مار امبيشن في متجرهم يحلها الف حلال 😂
2026-05-10 19:08:51
0
rrr_999000
Coابوعمر :
هل عندهم ضمان ذهبي او عينات مع العطر للتجربة ؟
2026-05-12 20:49:12
1
osama.alsalahi
OA :
اسعارهم غالية على عطور مستوحاة
2026-05-30 01:01:15
0
rrr_999000
Coابوعمر :
اخذت منهم الكسير المشكلة بعد شهر تغير وصار فيه ريحة زناخ اما العطر قديم او تخزينهم سئ او ضاربته الشمس
2026-05-24 16:48:24
0
mmmazid
مزيد الودعاني :
اسم المحلات
2026-05-29 15:41:49
0
gogonono87
dalal🖤 :
شوبارد الجاسمين
2026-05-23 20:37:59
0
user255904760735
مزمل نقد :
اعطوني المجان
2026-05-14 13:56:09
0
To see more videos from user @thoog110, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

Я  вже не знаю , як писати та просити , що нам вкрай потрібні  затіняючі сітки для наших хвостиків ,які живуть у вольєрах  🆘.. Це вже буде ,мабуть ,десята спроба... На вулиці дуже жарко, а у вольєрах із залізним дахом справжне пекло 🔥💥  Сьогодні декільком нашим підопічним стало погано від цієї спеки , бо у вольєрах цілий день температура не спадає і доходить до 40-50 градусів 🫠Одна собачка старенька , а дві інші мають проблеми із серцем ((( Усі вольери знаходяться на сонці, кожен день з 8 ранку до 8 вечора… там немає ні дерев, ні тіні .. Собак довелось винести, та приводити до тями ліками і це тільки початок , бо що буде далі, я не знаю …навіть страшно уявити (((( Нам терміново потрібно вирішити це питання, поки не сталось ще більшої біди … адже, придбати затіняючу сітку - це значно дешевше, ніж потім лікувати та рятувати тварин 💔❤️‍🩹 Люди ,я вас дуже прошу ,допоможіть нам її купити!  Це не моя примха - це наша негайна потреба 🆘 Я їх усіх рятуватла від війни не для того, щоб вони позадихалися від спеки.... 🆘Підтримати можна за посиланням у шапці профілю 🆘 #притулок #підтримка #допомогатваринам #життязнуля #добро
Я вже не знаю , як писати та просити , що нам вкрай потрібні затіняючі сітки для наших хвостиків ,які живуть у вольєрах 🆘.. Це вже буде ,мабуть ,десята спроба... На вулиці дуже жарко, а у вольєрах із залізним дахом справжне пекло 🔥💥 Сьогодні декільком нашим підопічним стало погано від цієї спеки , бо у вольєрах цілий день температура не спадає і доходить до 40-50 градусів 🫠Одна собачка старенька , а дві інші мають проблеми із серцем ((( Усі вольери знаходяться на сонці, кожен день з 8 ранку до 8 вечора… там немає ні дерев, ні тіні .. Собак довелось винести, та приводити до тями ліками і це тільки початок , бо що буде далі, я не знаю …навіть страшно уявити (((( Нам терміново потрібно вирішити це питання, поки не сталось ще більшої біди … адже, придбати затіняючу сітку - це значно дешевше, ніж потім лікувати та рятувати тварин 💔❤️‍🩹 Люди ,я вас дуже прошу ,допоможіть нам її купити! Це не моя примха - це наша негайна потреба 🆘 Я їх усіх рятуватла від війни не для того, щоб вони позадихалися від спеки.... 🆘Підтримати можна за посиланням у шапці профілю 🆘 #притулок #підтримка #допомогатваринам #життязнуля #добро

About