@retegi_ticia: Reklám - 160 fokos gőzzel veszi fel a harcot a baktériumokkal és a makacs foltokkal az új Tineco Floor One S9 Artist Steam Pro!😍 Ami már elsőre érezhető: még könnyebb tolni és húzni, mint az S9 Premiumot – pedig azt sem volt nehéz. Légiesen könnyű mozdulatokkal lehet vele takarítani, szuper erős a szívóereje, és a ReverseScrub móddal a legmakacsabb, oda száradt foltokat is felsúrolja. Ha keresnéd, irány a tinecoshop.hu.
Kiss-Rétegi Tícia
Region: HU
Sunday 10 May 2026 16:17:43 GMT
Music
Download
Comments
Júlia Sándor :
Olyan gyönyörű lett ez a ház azzal a sok növénnyel🥹
2026-05-10 16:22:37
226
primaszne_merci190910 :
Én keresném .. nagyon is . De a pénztárcám nem :(
2026-05-10 18:23:50
82
Anithebunny :
Tud csak porszívózni is?
2026-05-11 03:43:14
22
MolnárOrsi :
260e,nem is vészes.... 😊😊😊
2026-05-10 18:15:47
32
Babi mama főzősuli :
Csinálnál kérlek vidit,hogy hogyan tisztítható?
2026-05-28 17:44:31
0
user2301823016142 :
Mögötted lévo fekete virágtartó állványt hol lehet kapni?😍🙏
2026-05-10 17:30:18
4
Kiki :
Legyen napi vlog lègyszi Tícia💖💖
2026-05-10 16:21:58
6
Enikő☝️😜 :
legjobb valasztas😍
2026-05-10 16:36:52
1
Mesi :
Szőnyeget is lehet vele porszívózni?
2026-05-27 09:02:58
0
Babi Sipos :
a tv alatti szekrény honnan van? 🥰
2026-05-11 07:05:06
1
Ptr :
Egyből kettőt rendeltem mert most nagyon olcsó! 🤔
2026-05-27 05:10:05
0
Krisztina Szabó :
én már a régi típusúnak is nagyon örülnék
2026-05-10 18:41:57
2
BkHld3rSOL99 :
fuhh nagyon biznek egy olyan cuccba aminek tinekó a neve
2026-05-29 17:33:00
1
Tünde konyhája🥧🍰🥙🍲 :
mennyibe
2026-05-24 18:27:15
0
Koszta-Horváth Beatr :
Szia.Az előzőt ha el ajándèkoznád én nagyon örülnék neki. Sajnos én nem engedhetem meg magamnak.🥰❤️
2026-05-11 07:06:47
4
Márti Izabella Horvá :
régi porszivód eladod nekem 😅?
2026-05-13 13:10:57
2
Hédi Kruppa :
De jo látni😍 csodás napot♥️
2026-05-15 21:23:23
2
Lestyánné Fábián Anita :
❤️
2026-05-12 13:25:23
1
Petra :
Tisztítószer se kell bele?😲
2026-05-10 17:28:19
1
Jul.csi :
De ez “csak” egy felmosó vagy felmosó és porszívó egyben? 😊
2026-05-10 18:51:20
2
stnrv_ :
Te jó ég, lehet, hogy megküzdene a hajammal is?💪😍 csak szólj, ha útban van a régi😆
2026-05-11 15:12:01
0
Szotter Zsuzsanna :
Köszi. Dyson már megérett a cserére. Utána nézek. De azt írja elfogott
2026-05-18 19:20:46
2
... :
Hát ez mind nagyon szép és jó.....de mennyi áramot zabál míg órahosszákig takarítja meg szárítja meg tölti magát....
2026-05-11 06:03:46
1
Anita :
ez nekem csak állom marad
2026-05-10 20:11:06
2
Szilárd Szilárd :
lakinalt parketta 160.foktol.meg feljon
2026-05-10 22:52:21
0
To see more videos from user @retegi_ticia, please go to the Tikwm
homepage.
© 2021-2026 TikWM. All rights reserved.