nie jesteś jedyna.... ja zaproszenie miałam na 18 czerwca , tzn ja zapraszałam i zaprosiłam na 16 wszystkie dzieci oprócz jednego.....
2026-05-11 16:39:42
35
D.R :
ja zapomniałam dać misia dzieciom na "dzień misia" a miałam zapisane w kalendarzu
a wszystko przez to że miał być 04.05 (tego dnia dałam), Panie zapomniały o tym dniu i napisały w librusie że będzie 08.05 (tego dnia nie dałam, zapomniałam)
2026-05-13 17:50:10
6
Przytul Angielski by Basia 🤍 :
Najgorzej 😅😅😅 Powiedzcie, że nie jestem jedyna 🙈
2026-05-10 17:45:37
5
Daria :
A zaproszenie było na którą? 🫣 aż mi się przykro zrobiło, to mój największy lęk w macierzyństwie, że przez własne przeoczenie czy zaniedbanie sprawię zawód córce
2026-05-10 18:39:36
28
To see more videos from user @przytul.angielski, please go to the Tikwm
homepage.