@klx6xx: sebek top!!!!!!!!! #tanieczgwiazdami #sebastianfabijański #tzg #dziewczyny #Lifestyle #dc #dlaciebie

candy vibez
candy vibez
Open In TikTok:
Region: PL
Sunday 10 May 2026 20:06:54 GMT
105801
2682
37
41

Music

Download

Comments

tojestpatryk
Tojestpatryk :
Jeden z dwóch gorszych freestyle tego finału
2026-05-11 08:10:42
327
een_zett
een_zett :
Gamou był moim faworytem, ale szczerze oba tańce Sebastiana były dzisiaj najlepsze
2026-05-10 21:15:54
200
user6024069280006
katarzyna :
Seba miał wygrac
2026-05-10 20:59:57
78
jakaja1230
kaja :
lubię go i trzymałam za niego kciuki żeby wygrał ale ten freestyle trochę mnie zawiódł :(
2026-05-11 12:11:47
79
malnag888
Małgorzata 888 :
szkoda mi Sebastiana i Juli
2026-05-10 22:17:12
43
alicja.wikliska
Alicja Ćwiklińska :
Sebastian to mistrz byl dzis.
2026-05-10 21:27:25
50
beatantgn8l
Beti;) :
kto wygrał??
2026-05-10 21:20:00
1
userqv1z9u14au
••& :
Głosowałam na Sebastian, ale ten freestyle to katastrofa
2026-05-12 19:08:10
17
ilonabadowska
ilonabadowska :
To było piękne ❤️
2026-05-10 21:12:37
10
michalina_38___uk
M i c h a l i n a 🇵🇱🇬🇧 :
oglądając wszystkie edycję uważam że piosenka Też ma wpływ. zawsze wygrywa coś znanego lubianego bardziej popularniejszego
2026-05-11 05:15:47
20
patrycjaa2404
PaT-0424-rycja :
Sebastian Najlepszy 🥰
2026-05-11 08:38:31
5
_books_is_life__
lovebooks :
dla mnie to był najlepszy taniec tej edycji!
2026-05-11 18:14:30
7
monia0192
monia0192 :
Sebastian powinien to wygrać, był najlepszy!!!!
2026-05-12 12:40:36
1
hali245866
Halisia 2458 :
Cudownie zatańczone...🔥👏
2026-05-11 07:43:44
1
krystyna.kurnik
Krystyna :
Najlepszy
2026-05-11 10:23:49
1
braknazwy244
Brak nazwy :
Gdyby Gamou miał taki freestyle jak Magda to byłoby wspaniale….
2026-05-11 08:24:46
1
wikulakx
wikulakx :
popłakałam się na tym
2026-05-13 09:17:17
1
alicja.wikliska
Alicja Ćwiklińska :
Sebastian tez zasluzyl na krysztal jak Gamu. Pieknie wykonuje wszystkie tance.
2026-05-10 22:02:28
17
daaaav.1
Daaaavid :
dla mnie to byl jeden z najgorszych freestylów od wielu edycji
2026-05-11 19:44:21
5
alicja.zahoranko
Alicja Zahoranko :
pięknie
2026-05-11 12:01:38
0
wiedma27
Wiedźma :
Super.
2026-05-11 20:41:24
0
vicarly5
xbonio :
według mnie końcowa nota dla niego za freestyle to 4p .. tragedia to
2026-05-12 17:53:24
0
m1lorz
milosz :
pewnie maja podlogowe ogrzewanie ze na boso latają
2026-05-10 20:08:51
3
xx.jagus
Jagoda🙊 :
Seba i Gamou powinni miec jakis remis dosłownie
2026-05-12 06:56:31
0
weronia969
Weronia :
Ocieplamy wizerunek 🤣🤣
2026-05-11 08:06:05
2
To see more videos from user @klx6xx, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About