Ваня :
Толкова прекрасни 3 концерта в Мексико, за съжаление останаха в историята! Но само какви концерти! Дълго няма да заглъхне споменът от тях, а вятъра ще го нашепва с любов и мъничко тъга.Всяка вечер блестеше със своя собстевена светлина и разказваше своя неповторима история! Вие, мили момчета сте най-уникалните разказвачи! Всяко ваше изпълнеие е една неповторима история, която можете да разкажете по безброй начини и всички да са искрени, завладяващи. Това е защото изкуството, което творите пред очите ни идва от добрите ви сърца и от дълбините на честните ви души! Останалото е въпрос на неоспорим талант, креативност и упорит труд! И не само това. Вие не сте само професионалисти, вие сте преди всичко хора, верни приятели, които оставят частица от себе си,от емоцията, от любовта си всеки път, когато пеят и танцуват за нас! Благодаря ви от цялото си сърце, за удоволствието да ви гледам, да ви се възхищавам и обичам! Вие карате душата ми да лети и да мечтае! Дълбок поклон и респект BTS! Пътят е пред вас! Стамфорт вече ви очаква, но не забравяйте и да се заблявате! До нови срещи, мили мои! Обичам ви, много, много!
2026-05-11 10:27:26