Am primit 😂dar chinion cică scria ca am depășit limita de viteza dar nu am permis
2026-05-11 09:25:25
84
VS :
Domnul Marius ,am o problema: nu pot să intru pe Facebook și Instagram, deoarece î-mi apare o interdicție : Stabilește dacă putem prelucra datele tale pentru reclame...., nu am dac acordul și nu știu ce să fac, acolo mai scrie că dacă nu sunt de acord , sa es de Facebook și Instagram, acum ași vrea să mă ajutați - ce pot face???? Va mulțumesc anticipat.
2026-06-26 21:10:43
0
helen :
Am primit.Ghinion ...nu am permis .
2026-06-27 19:58:23
0
Gabriela Androne :
Mulțumim Marius !! Drăguț că..mereu că ne informezi și ne ajuți.
2026-06-27 13:55:56
1
🎖️OpRiȘcAn🎖️ :
😁🤣 și eu am primit ieri unul și azi altul că pretext primesc penalizări
2026-05-14 16:57:26
2
Snow 21 :
nu am card 😂😂😂😂😂😂
2026-06-26 16:48:55
0
serneke :
Se me se….sau es em es….Eu stiam ca varianta a doua este ”corecta” 😁 ce ef er…suna aiurea …stiu 😎
2026-05-12 03:47:35
0
SAMY :
La toate aceste mesaje dau block.
2026-05-13 04:33:47
6
Mariana Mioara Vizit :
L-am primit astăzi. Culmea e că am trei mașini pe care se pare le-am condus pe toate trei pe 7.04 si cu toate am depășit viteza. Pentru fiecare trebuie să plătesc câte 150 lei amendă până la ora 23, 59. 😅 Am devenit o bunică vitezomană!🤣
2026-05-11 19:45:14
13
FLOREA ORAC :
Mi-a venit și mie acum 15 minute și am șters mes.
2026-05-11 12:10:24
6
StefaniaTr🇹🇷 :
Azi am primit si eu. I-am dat bloc.
2026-05-11 11:09:53
10
KEY SILE :
cel mai bine ca nu am carb bancar si nici nu vreau sa am vreodată i-mi place banii fizic
2026-06-02 13:09:28
3
neluserban580 :
Mult Respect
2026-05-11 10:09:02
3
I am Magdalena :
eu am primit un mesaj cam de i luna in care zicea ca am o amenda rutiera de platit,eu nici macar nu am masina🤣🤣🤣🤣🤣
2026-06-18 08:16:52
4
dan cruceru :
MULTUMIM
2026-05-11 11:02:38
3
Adriana Ferariu :
Multumesc!
2026-05-11 10:25:17
3
Helen :
mulțumim 😡😡😡
2026-05-11 10:32:17
3
Galaxy 00 :
Mulțumesc.🙏
2026-05-11 10:52:49
3
marianapop408 :
Multumesc
2026-05-11 11:08:51
3
Cristina❤️🩹Crăciun Georgeta :
Mulțumim 🙏
2026-05-11 09:36:11
3
🔅 :
Am primit și eu
2026-05-11 11:36:35
2
Marina Manuela Marinescu :
eu de ce nu pot încărca pe fb și trimite postări la grup ? Facebook
2026-05-11 17:34:15
2
user1402277444316olimpia :
mersi mult!
2026-05-11 16:52:53
1
eusicumine344 :
mulțumesc frumos
2026-05-12 16:04:27
1
To see more videos from user @marius.geo183, please go to the Tikwm
homepage.