@wika_kursye8: ⚠️Egzamin Ósmoklasisty 2026! Co było? Jak Wam poszło? 📝Omówienie arkusz o 14:00, napisz hasło „odpowiedzi” na Ig: kursye8 💪 #e8 #egzaminósmoklasisty #odpowiedzi #lem #2026
Wika | KursyE8
Region: PL
Monday 11 May 2026 09:10:08 GMT
Music
Download
Comments
._. :
automateusz ogłoszenie i przemówienie
2026-05-11 09:29:16
8946
⋆❀˚⋆𝒋𝒙𝒊𝒆𝒕𝒕⋆˚❀⋆ :
zawodowka na mnie czeka
2026-05-11 10:08:36
5917
^^Hot sticky Rengoku's balls^^ :
okropne było
2026-05-11 09:13:33
1570
:
gorzej nie mogliscie zrobic xd
2026-05-11 10:00:21
560
Lola :
TO BYŁO TRAGICZNE
2026-05-11 10:07:35
480
. :
TO BYŁO TAKIE OKROPNE
2026-05-11 09:30:42
351
💋 :
To był jakiś eksperyment spoleczny
2026-05-11 10:15:31
396
ola.wii⁴⁸³ :
Ciężko było dać dziady?😭💔
2026-05-11 10:37:33
367
Jaskul700 :
spell
2026-05-11 09:39:06
342
🐼メ𝟶 :
trudne bylo😭
2026-05-11 10:19:33
132
𝔁𝓵𝓲𝓿𝓬𝓲𝓪🩵 :
Szczerze mega mocne to było (tragedia )
2026-05-11 09:19:20
302
Benia :
Automotoeusz nikt z klasy nie znał tej książki
2026-05-11 09:52:46
159
Vikzz |-/ :
CO TO JEST JAKIS AUTOMATEUSZ 😭😭😭
2026-05-11 09:22:43
255
Domxv :
te teksty to chb chat gpt generował
2026-05-11 09:57:05
76
:
okropne to bylo
2026-05-11 10:13:01
17
🫀 :
To byl cyrk 😚
2026-05-11 10:41:38
18
҉A҉҉ :
ej skladamy skargi na cke i powtarzamy e8?
2026-05-11 11:08:17
1521
aga :
DAŁAM MAŁY KSIĄŻĘ DO OPOWIADANIA
2026-05-11 09:45:59
387
xMATY$ :
tan arkusz to jakiś nieśmieszny żart
2026-05-11 13:02:34
87
𝕄𝕠𝕝𝕝𝕚𝕖||𝔹𝕚𝕛𝕒𝕟𝕜𝕒 :
To co zawodówka?
2026-05-11 10:47:16
10
𖦹☆Mery☆𖦹 :
masakra, myślałam ze bede miala z 90% a teraz moze z 75
2026-05-11 09:56:22
10
🪽زوزكي :
Wiecie jak mi chujowo poszło😭😭😭
2026-05-11 10:07:44
141
To see more videos from user @wika_kursye8, please go to the Tikwm
homepage.