Якщо існує реінкарнація,то хочу прожити в майбутньому житті сама,без дітей,сім'ї.Хочу подорожувати,мати матеріальну незалежність ,гарних друзів.
2026-05-14 09:29:04
329
Любовь :
Я дуже пізно зрозуміла що в першу чергу треба було любити себе😳 АЛЕ ДЯКУЮ БОГУ ЩО ЗАРАЗ ЗРОЗУМІЛА🙏🙏🙏
2026-05-12 08:48:34
695
Ira ….. :
Боже !!! Мені 50 і я слухаю і плачу тому що я так пізно це зрозуміла !!!!!!
2026-05-13 19:30:00
189
ja777i :
Це коли живеш для кого завгодно, тільки не для себе.
А от коли починаєш жити для себе,вибираєш свій комфорт а не чийсь,ти стаєш поганою...
Таке воно життя.
2026-05-14 07:56:14
45
sveta :
дуже пізно приходить життєва мудрість...
2026-05-11 17:44:58
370
Наталья :
я прожила багато інших жеттів але не своє, жила для всіх а не для себе. і ніхто не оцінив.
2026-05-12 06:16:49
202
lisniww :
чому прозріння наступає так пізно
2026-05-12 06:45:55
35
Вера :
Слухаю і плачу, це моє життя😪
2026-05-29 16:54:38
16
Альона :
я 10 років сама ,підняла дітей ,тепер живу для себе коханої
2026-06-20 10:07:13
13
Iryna Li :
Слухаю і плачу, неймовірна пісня 🌸
2026-05-12 14:05:23
68
Svitlana :
Гарна пісня. Майже,50 років, але я не можу бути "собою", нажаль.
2026-05-30 04:50:22
9
LEXEA :
В наш час мало цінують хороші тексти...
Пишеш, пишеш, а слухати всеодно будуть якусь фігню...
Та й таке...
2026-06-11 20:15:57
6
Ауріка Нагірняк :
Плачу!!! 🥲💔
А пісня чудова !!!
Дякую!!!♥️
2026-06-01 19:30:02
7
Ірина Олегівна :
на жаль мудрість приходить з роками,але полюбити себе ніколи не пізно🙏🙏🙏❤️
2026-06-09 16:10:59
7
Krasotka2026 :
Я в 35 поняла что была глупой 😭😭😭 Сейчас выбрала себя и живу для себя!
2026-05-30 08:24:43
11
Elena :
Мені скоро 40 слухаю і плачу як добре, що я зрозуміла і себе вибрала … кожне слово в пісні прожите .. браво автору👏👏👏🥰
2026-06-04 07:26:23
6
Tati..26 :
Щиро дякую за гарну пісню 🥰
2026-05-26 18:34:00
6
Олена горобець :
песня очень жизнена и красива и про сильну жинку
2026-06-03 19:59:21
5
Світлана :
Я слухаю пісню але не жалкую що вибрала не себе а дітей 🙏 🙏🙏❤️тепер тільки зрозуміла що не дарма бо заради їх я полюбила себе✌️✌️✌️✌️✌️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🔥🔥🔥🔥😉😉😉😉💃💃💃💃💃
2026-05-16 01:03:37
19
Natali🇳🇱🇺🇦 :
Дуже багато потрібно пережити , щоб зрозуміти і написати ці слова😣😣😣😣😣.
2026-05-26 09:11:45
6
Олександра Симоненко :
Ця пісня про мене, прямо в саме серце 🤔🥹
Потрібно любити тільки себе 💯💯💯
2026-05-11 15:38:17
261
Олена :
Прозріння іноді приходить запізно, ну краще хай пізніше, ніж ніколи.Будь щаслива завжди!
2026-05-28 20:12:34
5
m_kseniya_m1 :
Пісня неймовірна, правдиві слова, Любіть себе і цінуйте…….!
2026-05-12 14:40:09
30
Ira Romanenko :
Знайомо до болю......
2026-05-12 16:48:18
15
Simchuk Lydmila :
це приходить з роками🥰
2026-05-11 17:51:42
50
To see more videos from user @kracav4ik2026, please go to the Tikwm
homepage.