@motojungle: Az olaszok is tudnak! 😎😉 #motojungle #ducati #streetfighterv4 #halad

Moto Jungle
Moto Jungle
Open In TikTok:
Region: HU
Monday 11 May 2026 10:40:07 GMT
63614
2379
61
288

Music

Download

Comments

user015620213
József Horváth :
Én Bmw M1000XR cseréltem le V4S re sokkal jobb de tényleg!(igaz sokat ég a chekengin de leszarom)
2026-05-11 16:54:14
48
andras679996
andras68 :
Akár hogyan is szúr,itt a V4 az úr!👑
2026-05-11 11:39:05
16
flrin.bartalovics
Flórián Bartalovics :
Ráckeve Duna part?
2026-05-11 14:54:56
4
marcus.aurelius452
Marcus Aurelius :
mar leirtam mire mondtad, hogy ne 😂
2026-05-31 18:57:36
0
djmark146
Dakota@Márk :
Az új bmw s1000r nagyon szép let
2026-05-11 11:37:53
3
turbotarrat
TurboTarrat :
Jó kis Audi motor....
2026-05-13 10:52:55
2
adammuranyi
Adam :
absolute motogp
2026-05-12 17:04:34
0
viktorsimon600
viktorsimon600 :
patika gép 👌🏍Nekem egy v4 aprilia factory van !Tudom mit érzel!
2026-05-11 17:31:35
9
pter.huri
Péter Huri :
Azé' mert jó csörgőkígyót hallgatni.
2026-05-11 19:42:44
0
lacika027
Lacika :
Te jó isten😳😳😳👍🙏🏻
2026-05-13 15:13:24
0
mthblnt
mthblnt :
15 évig mentem a japán egyenmotorokkal. Egyszer mentem egy olasszal. Rá 2 hétre megrendeltem a Tuono-t 👍😉🥰
2026-05-11 19:30:17
4
007jamesbond710
James Bond :
dízel?😅
2026-05-12 05:15:25
1
kolaci3
Kolaci :
3ik Gs után mentem át Multi V4 re. Ma azt tudom mondani h a Ducati egyik legjobbjai ezekben a kategóriákban - Multistrada , Street , Panigale - Ja és egy külön élmény motor - Diavel ( nem normális teljesítmény a végsebességet nem tudod leülni 😁😁😁✌️
2026-05-11 18:19:03
3
csapatka
Attila Soltész :
Beteg 🥰🥰
2026-05-11 13:44:03
0
viccesrobi4
viccesrobi :
minek kell?! 😂😂
2026-05-20 07:12:27
0
aremenyhalmegutoljara1
⛽️🅷🅾🅿🅴🔞 :
125-ös ?🤣🤣🤣
2026-05-11 19:45:10
0
andorgazmus
🇭🇺 ANDORGAZMUS 🇭🇺 :
Ha megnézitek a Ducati motorokat a legkevesebb kilóméter futásokkal vannak azért mert jórészt a szervízbben áll👍😂
2026-05-14 19:53:48
0
marcus.aurelius452
Marcus Aurelius :
megis minek a 200 ló ha semmi nulla a szelvedelem?
2026-05-31 18:56:16
0
e34power13
Norman :
Minek kell? 😅😅
2026-05-11 18:00:28
0
lorion2wheels
Lori :
Es abc?
2026-05-11 16:59:09
0
user2026_name1
Géza :
Ez az álmom motorom
2026-05-11 19:01:04
0
f.koltai
f.koltai :
Olasz Ribanc 💕👠
2026-05-11 18:41:31
0
adrsi.lzr
Adrási Lázár :
Abc
2026-05-12 04:44:02
0
papp810
papp810 :
ahogy nézem csak egyenest mentek vele 😅
2026-05-11 18:48:47
0
tiborkis16
Tibor Kis915 :
Nekem vágyam e Ducati 998. Nem mai darab, de a hangja brutál.
2026-05-11 20:16:28
2
To see more videos from user @motojungle, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About