@Nazerke | Psychologue: Бұзық, бетпақ деп жүрген қыз бала мен әйел-іштей өте нәзік, жүрегі жараланған болады! Олар, сол Жарасына тиіп кетпесінші деп, солай мінез көрсетіп, өздерін қорғайды! Олар-сатқындықтың, жүректің қалай ауыратынын жақсы біледі! Сол себепті, олар тым адал болып келеді немесе жүректері тас болып қатып қалған болып келеді!☝🏻
2026-05-12 17:03:43
50
❤❤❤❤ :
Вот бы мужчинам испытать всё что испытывает женщина. Женщина по жизни актриса 😳.
хочу обнять каждую кто плачет!!!!любите себя все будет хорошо!
2026-05-13 11:33:50
11
GULI_GOO :
осындай видео корсем жылап калам 😔 Жыламандаршы кыздар мен сендерди кушактадым🫂🤗🤗🤗 биз мыктымыз
2026-05-14 01:28:11
12
🩺Havin❤️🩹 :
потом придёшь на работу и сделаешь радостный лицо а глазах горит огонь
2026-05-13 15:19:14
11
Omir-S :
Дорогие женщины, будьте счастливы, будьте любимы, не бойтесь любить. Я верю что есть тот кто вас любит так же и наступит этот день когда эти слёзы забудутся
2026-05-13 03:08:30
11
Майя Абдрахманова :
әйел адам мықты ғой, бір жылап алады да, сыртқа күліп шығады 🥰
2026-05-16 15:21:48
5
Толька Луууна💪😊♥ :
Қыздар жыламандар бәрі жақсы болады ❤
2026-05-12 16:18:01
16
Назгуль :
Обнимаю каждую 🙏
Пусть в вашей жизни не будет таких моментов
2026-05-13 09:32:33
10
. :
Надо Адаптироваться во всем. Это жизнь. Жизнь любит сильнейших. Плевать на других. Живите счастливы. Если упала надо встать. Так держать....💪
2026-05-13 12:27:45
9
user2610619128132 :
По моему каждая из нас проходила через такой майкап и такое состояние 💔🥲
2026-05-13 10:29:59
6
🌺ArdаShkа🌺 :
Білмеймін. қазір осындай жағдайда жүрмін. 🥺
2026-05-13 13:01:45
7
Yelena Tsay :
Нечего реветь девчонки✨ все будет хорошо ✨
2026-05-13 09:44:17
5
роза :
Я плачу 🥺
2026-05-12 16:34:14
5
To see more videos from user @pa1z0vam_, please go to the Tikwm
homepage.