@ovi.timofte: Respuesta a @Elena Michitiuc #tiktok #foryou #foryourpage #fyp #fyp

ovi.timofte
ovi.timofte
Open In TikTok:
Region: DE
Tuesday 12 May 2026 15:36:14 GMT
29185
2595
256
434

Music

Download

Comments

nives.caridi
Nives caridi :
Nu, nu ai nevoie de nimeni pentru a fi bun... Eu am conștiință..
2026-05-13 02:25:47
63
cipriancdr
cipriancdr :
Omule , ești genial 🤝🤝
2026-05-12 16:08:22
22
laurentiudutabara
Laurentiu Duta :
Nice
2026-06-19 19:22:26
1
cornelia.tudose
Cornelia Tudose :
păi ai răspuns tu,ai explicat coerent.Greșit spus"frica de Dumnezeu", Dumnezeu e iubire. Nu facem pt.alții,facem pt.noi,când te vezi în oglindă și îti place ce vezi,ăla ești cu adevărat.
2026-06-12 03:27:47
1
elenatoader141
elenatoader141 :
Bravo 👏 👏👏👏nota 10
2026-06-12 06:19:03
1
oanabumbu469
Oana B. :
sustin absolut tot ce spui. sunt atee si ma comport intr-un anume fel pentru ca astfel simt. nu ma intereseaza vreo validare si confirmare sociala. uneori imi repet ca ar trebui sa fiu mai rezervata, pentru ca nu toti vor si nu pot sa fie ajutati. stiu ca oamenii pot fi reci si dezinteresati, dar sunt zile si zile. uneori poti face un bine (fara gand la vreo recompensa/pedeapsa). stiu ca si un zambet sau o vorba buna spusa la momentul potrivit iti poate schimba ziua.
2026-05-13 20:15:29
6
marius.manea66
🐚Marius 🎼🐚Rayssa 🎼 :
O observatie rationala!!!Toata aprecierea mea pt asta!👍❤️❤️❤️
2026-05-13 06:04:09
7
adrianadrian4773
adrian :
Nu există om bun, Doar Dumnezeu este bun
2026-05-12 22:51:19
0
ionutgoea
Ionut Goea :
noi suntem Dumnezeu ❤️
2026-06-10 22:48:27
1
trezireacunoasterii
Mira Soleil | Voice of Truth :
Fix azi am programat un clip pe tema asta, spusa cu voce tare ☺️gand la gand!
2026-05-13 06:04:38
5
anatibu
anatibu :
fa exact acelasi lucru pe care vrei sa l primesti , fii parintele , perechea si persoana pe care vrei sa le primesti . e simplu 💜. restul e haos care vine sa te puna la incercare, tu sa fii statornic in esenta ta.
2026-06-15 11:56:12
3
floarea.soarelui7
Floarea Soarelui :
Wooow! Extraordinara întrebarea,argumentarea, postarea, mai mult de 1000 bile albe pentru dvs! Am și salvat postarea! 👍👍👍
2026-05-14 09:04:07
6
mikamariposa21
mikamariposa21 :
eu cred cä te nasti bun,cu suflet bun! punct.
2026-05-14 19:44:27
5
mariusyamandy
Marius Yamandy :
simplu , eu unul sunt bun pnt ca asa sunt , nu pnt validare sau recompensa ,,sunt bun neconditionat ,,,,am ancercat ab imaginatia mea sa fiu rau ,,dar nu am putut ,,deci te nasti bun sau rau ,,,asta nu se alege.punct.
2026-05-14 19:36:25
5
stela.nicolae7
Stela Nicolae :
vine din conștiința mea nu de frică nu fac rău nu-mi place nici omeni care fac rău mă distantez de ei fără se le fac rău așa sunt eu
2026-06-09 12:34:46
1
viorelbucur1213
Viorel Bucur1213 :
CORECT!
2026-06-13 05:48:39
1
alice.anima.fera
Alice Dobrescu Hipnoterapeut :
Cât de bine ai zis asta !! 🥳🥳🥳🥳🥳👏👏👏👏👏👏
2026-06-02 14:09:46
1
maria.marita08
Maria Marita :
Adevarat 👏
2026-06-12 11:09:07
1
ionut_bt_51
IONUȚ 🚦🚛🛑 :
nu tatae vorbești aiureli nu fac raul pt ca iubesc , iubesc binele ,frumosul , dreptatea insa mai greșim si prin propria conștiința care ne si mustra avem păreri de rau ...Dumnezeu a sărit in noi sămânță iubirii insa noi nu o dezvoltăm, o inadusim cu buruienile rautatii
2026-06-20 11:45:17
0
floarea.soarelui7
Floarea Soarelui :
Și Follow! Ești foarte tare!
2026-05-14 09:06:06
2
aly70733
🤍Aly🤍 :
Un om dacă e bun este bun ,nu trebuie să fie influențat ca să fie bun deci bunătatea vine din inimă automat și eu de exemplu nu-s o persoană bună că există Dumnezeu sunt o persoană bună pentru ca asta simt asta fac să fiu o persoană bună și da cred în bunul Dumnezeu dar sunt bună pentru ca așa simt și nu m-a forțat nimeni să fiu eu bună etc
2026-06-11 07:48:30
2
To see more videos from user @ovi.timofte, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About