Marius Yamandy :
simplu , eu unul sunt bun pnt ca asa sunt , nu pnt validare sau recompensa ,,sunt bun neconditionat ,,,,am ancercat ab imaginatia mea sa fiu rau ,,dar nu am putut ,,deci te nasti bun sau rau ,,,asta nu se alege.punct.
2026-05-14 19:36:25