@zioberro: Dało się obronić? Chyba Donnarumma nawet bez szans 🧤🧐

zioberro
zioberro
Open In TikTok:
Region: PL
Tuesday 12 May 2026 16:20:54 GMT
146740
4697
473
51

Music

Download

Comments

cichutky
cichutky :
Mogłeś nie przychodzić na mecz
2026-05-15 05:34:44
440
_pawelek_7
_pawelek✌🏿_ :
Mogłeś przewidzieć że będzie tam strzelać
2026-05-12 16:27:27
365
andrzejmaczeto
AndrzejMaczeto :
Bez szans nawet pro by nie dał rady
2026-05-12 16:32:47
206
damiangk99
Chrząszczu99 :
niemożliwe do obrony nie wiem po co to pytanie..
2026-05-12 17:01:53
33
onlymanutd0
Only YANITED❤️♥️👑👹 :
Nie jestem bramkarzem ale chyba mogłeś wyjść do piłki
2026-05-12 16:24:35
2
football.world2649
•barca the best• :
mało czasu na reakcje w samo okienko nie dało się wyjąć
2026-05-12 17:29:22
15
inwalida_v3n
szymus :
ter Stegen w Barcy
2026-05-22 12:18:32
0
fc.club48
fc club :
dołonczysz pls do nas
2026-05-13 09:30:37
0
szymon.szymon42
Szymon Szymon :
mogłeś obronić
2026-05-24 21:48:19
0
amigosjimmy
sudolk.010 :
Nice
2026-05-13 15:40:34
0
playergta.5
chyba_ktos :
myśle że nawet jeśli miałbyś 2 metry to i tak nie do obrony
2026-05-24 09:33:34
0
mamut_timipvv
MaMut_timipvv :
moze coutours tak bo jest wyzszy i wieksze doswiadczenie
2026-05-12 20:56:26
0
marcel141030
marcel :
bez szans sam stoję na bramce więc wiem
2026-06-09 12:56:13
1
smolar79
RTS :
Bez szans
2026-05-12 20:49:07
1
kibicwidzewaibarcy
Kibic Widzewa i Barcy❤️🤍❤️ :
Nie tego się nie dało obronić A i pozdro z Widzewa 💪🏽💪🏽💪🏽
2026-05-12 19:13:43
1
michanowak398
Cat :
ja jestem młodym bramkarzem ale to niemożliwy strzał
2026-05-13 07:16:25
3
obreb.rg.loser
🤍𝙤𝙗𝙧ęb.𝙧𝙜🤍 :
nie no bez szans
2026-05-12 18:46:12
3
barhol._
Barhol._. :
nie
2026-05-13 06:20:12
1
zhvirinho
🆉🅷🆅🅸🆁🅸🅽🅷🅾 :
bez szans
2026-05-14 18:04:09
1
userman_62837
I :
nie stawać na linii tylko trochę przed
2026-05-22 13:48:33
1
jestem.kubus03
KU8UUŚ :
Nie miales tutaj szans praktycznie
2026-05-20 17:46:05
3
nikodem.pisarczyk
🧤 bramkarz_płomienia_oleszno⚽ :
każdy ma swój dzień ale i tak jesteś najlepszym bramkarzem jak dla mnie
2026-05-12 19:44:33
2
wojciech.szczsny34
gk1 🇵🇱 :
ja mam 9 lat i gram w orliku może słabo się wybiłeś ja też bym tego nie obronił ele jestem bardzo dobry na bramce i nie hejtuje
2026-05-16 07:33:06
0
.xavi_15
Xavi :
nie nie mogłeś mocny strzał bo obrońca stoi i nie wygrywa główki ,bez szansz
2026-05-12 23:14:18
3
jeremi.wojciechow8
jerremy :
szczze nie ma opcji może jakoś ful się nie znam ale bronie i byłeś dobrze ustawiony a tu po prostu była idealna a wzutka i jeszcze lepsze wykończenie
2026-05-12 19:29:42
1
To see more videos from user @zioberro, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About