Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
API
Home
How To Use
Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
Home
Detail
@zioberro: Dało się obronić? Chyba Donnarumma nawet bez szans 🧤🧐
zioberro
Open In TikTok:
Region: PL
Tuesday 12 May 2026 16:20:54 GMT
146740
4697
473
51
Music
Download
No Watermark .mp4 (
3.77MB
)
No Watermark(HD) .mp4 (
3.31MB
)
Watermark .mp4 (
3.84MB
)
Music .mp3
Comments
cichutky :
Mogłeś nie przychodzić na mecz
2026-05-15 05:34:44
440
_pawelek✌🏿_ :
Mogłeś przewidzieć że będzie tam strzelać
2026-05-12 16:27:27
365
AndrzejMaczeto :
Bez szans nawet pro by nie dał rady
2026-05-12 16:32:47
206
Chrząszczu99 :
niemożliwe do obrony nie wiem po co to pytanie..
2026-05-12 17:01:53
33
Only YANITED❤️♥️👑👹 :
Nie jestem bramkarzem ale chyba mogłeś wyjść do piłki
2026-05-12 16:24:35
2
•barca the best• :
mało czasu na reakcje w samo okienko nie dało się wyjąć
2026-05-12 17:29:22
15
szymus :
ter Stegen w Barcy
2026-05-22 12:18:32
0
fc club :
dołonczysz pls do nas
2026-05-13 09:30:37
0
Szymon Szymon :
mogłeś obronić
2026-05-24 21:48:19
0
sudolk.010 :
Nice
2026-05-13 15:40:34
0
chyba_ktos :
myśle że nawet jeśli miałbyś 2 metry to i tak nie do obrony
2026-05-24 09:33:34
0
MaMut_timipvv :
moze coutours tak bo jest wyzszy i wieksze doswiadczenie
2026-05-12 20:56:26
0
marcel :
bez szans sam stoję na bramce więc wiem
2026-06-09 12:56:13
1
RTS :
Bez szans
2026-05-12 20:49:07
1
Kibic Widzewa i Barcy❤️🤍❤️ :
Nie tego się nie dało obronić A i pozdro z Widzewa 💪🏽💪🏽💪🏽
2026-05-12 19:13:43
1
Cat :
ja jestem młodym bramkarzem ale to niemożliwy strzał
2026-05-13 07:16:25
3
🤍𝙤𝙗𝙧ęb.𝙧𝙜🤍 :
nie no bez szans
2026-05-12 18:46:12
3
Barhol._. :
nie
2026-05-13 06:20:12
1
🆉🅷🆅🅸🆁🅸🅽🅷🅾 :
bez szans
2026-05-14 18:04:09
1
I :
nie stawać na linii tylko trochę przed
2026-05-22 13:48:33
1
KU8UUŚ :
Nie miales tutaj szans praktycznie
2026-05-20 17:46:05
3
🧤 bramkarz_płomienia_oleszno⚽ :
każdy ma swój dzień ale i tak jesteś najlepszym bramkarzem jak dla mnie
2026-05-12 19:44:33
2
gk1 🇵🇱 :
ja mam 9 lat i gram w orliku może słabo się wybiłeś ja też bym tego nie obronił ele jestem bardzo dobry na bramce i nie hejtuje
2026-05-16 07:33:06
0
Xavi :
nie nie mogłeś mocny strzał bo obrońca stoi i nie wygrywa główki ,bez szansz
2026-05-12 23:14:18
3
jerremy :
szczze nie ma opcji może jakoś ful się nie znam ale bronie i byłeś dobrze ustawiony a tu po prostu była idealna a wzutka i jeszcze lepsze wykończenie
2026-05-12 19:29:42
1
To see more videos from user @zioberro, please go to the Tikwm homepage.
Other Videos
Chán cảnh làm nước rồi. E chuyển cảnh làm tóc ạk 🥰 . Địa chỉ 11 Trần Phú , Di Linh. #kỷ_luật_tạo_nên_sức_mạnh #gaixinh #Mẹ_đơn_thân #thân_nữ_nhi_một_mình_tạo_nên_sự_nghiệp .
pink gemez kaya cici(t) >.< #betterandbrighter #pinkmoist #elformula
مجموعة من الترشيحات لبرامج أطفال وكرتون مفيد ومسلي لطفلك ، إن شاء الله في مجموعة تانية هتنزل قريب ❤️ #أطفال #أمومة #تهذيب_إيجابي #تربية_إيجابية #تربية best TV shoes for kids
Áo mưa trùm toàn thân có size dễ lựa chọn
#ئەکتیڤبن🥀🖤ـہہـ٨ــہ #درافن⚜️ #هەولێر_سلێمانی_دەهۆک_ڕانیه_کەرکوک
About
Robot
API
Legal
Privacy Policy