працюю в Німеччині 4 роки 1 раз ставили цей щит, і він призначений для того коли кабель від модулів до інвектора більше чим 20 м.
2026-05-13 17:12:31
6
user5517071626982 :
головне що найпопулярніші модулі видають по великуму максимуму 15А
а ви автомат ставете 20А як він повинен захистити 😳
2026-06-11 21:47:05
0
Roman Yushchyshen :
Яка ціна такого щита грозозахисту? Дякую.
2026-06-02 07:23:03
0
Ruslan Chech :
В мене немає сонячних панехей, шо ти на мене сваришся.
2026-05-13 07:34:20
3
Анатолій Копанецький :
яка буде ціна щитка до інвектора 12кв 3 фази?
2026-05-15 14:27:00
0
Vik :
Не видумуй😂
2026-06-12 07:57:18
1
Lone wolf :
він і з щитом може згоріти, особливо китайський дишман
2026-05-12 19:39:08
1
Nord :
скільки коштує така зборка?
2026-05-18 15:40:06
0
BobCasda :
как купить
2026-06-05 10:25:49
0
КОНДИЦІОНЕРИ ТА ВІДЕОСИСТЕМИ :
в мене напряму😁
2026-05-12 21:43:39
12
Олександр Худолій :
Який бред, грозозахит зовсім інше)
2026-06-09 15:53:18
0
bevzpro :
яка вартість?
2026-05-13 09:34:18
0
Max :
тільки не ставте щось типу томзен, толку 0, плавляться а не спрацьовують!
2026-05-13 04:19:30
1
Dima :
😂😂😂 ще й 6.300
2026-05-13 16:38:49
3
Vetal :
Щось не зрозуміло сонячна панель генерує струм із сонячного випромінювання чи електромагнітної індукції від наведеної напруги блискавки? Металеві частини панелей і так заземляються.
2026-05-28 17:13:39
0
Шкіпер :
це все виробник ETI чи
Schneider Electric
2026-05-12 20:01:06
0
Геннадий Шеляг :
А цена щита дороже чем инвертор дешманский
2026-05-14 09:47:22
1
Phantom_2024_ :
какрй мозностии по каким параметрам правильно подобрать предохранители и те оранжевые вкладыши?
2026-05-13 01:28:39
0
Хтось з Черкас :
В мене теж на пряму
2026-05-13 05:21:36
0
Вячеслав :
от этого щита больше опасности чем безопасности. В германии практически нигде их нет.панели инвертор.все
2026-06-16 18:23:14
0
Віктор :
В мене теж на пряму
2026-06-21 05:53:00
0
To be, or not to be :
цей автомат від блискавки захищає як бронік від КАБа
2026-05-12 19:35:27
18
Andrei Andrei :
люди это галимеший развод развод на деньги. почитайте природу молнии
2026-05-13 09:23:10
1
LinKer_Li :
Не плохо, но я бы мс4 убрал и сделал бы ввод на прямую, что бы убрать доп соединение
2026-05-14 04:03:43
1
To see more videos from user @nikolaichserhii, please go to the Tikwm
homepage.