Це оновлення не робить згущенку елітним продуктом. Новий дизайн такий самий провальний як і новий дизайн Живчика. Перш ніж робити редизайн, варто зрозуміти цільову аудиторію, а це міленіали, і зрозуміти філософію бренду. Тому ні, оце не просто не почали б купувати більше, це вбило б продажі цього продукту.
Якщо потрібна консультація маркетолога - велкам))
2026-06-15 17:01:27
37
𝗚𝗼𝗴𝗮 :
некоторым брендам и этикеткам не нужен ребрендинг, их покупают иза простоты этикетки и узнаваемости "насмотриности" и им не нужно нечего менять. И одни из них это "Сгущенка"
2026-06-14 21:00:30
145
ligthfree4U :
Якщо Іриска не буде кричати як він, то точно не куплю 😅
2026-06-18 08:56:52
5
MemeBoxxx :
В такої згущенки молоко, певне, не коров'яче, а морського коника
2026-05-13 12:59:52
113
S.V :
Та сама Іриска (з хлопчиком )тільки зробили на замовлення атб
2026-06-15 08:27:47
10
Сергій Мовяк 🇺🇦 :
ну друже не знаю на рахунок іриски але етикетка на jack daniels була би саме те😂😂😂 можливо 😂😂
2026-06-16 21:31:40
8
Масло :
вночі комендантський час
2026-06-15 08:45:44
5
505 :
ля як круто виглядає, я б купила сто відсотків
2026-05-13 12:50:01
46
dynameat_channel :
Ору😁
2026-06-14 16:13:43
7
Maria_P :
схоже на пиво чи квас стало)
2026-06-16 13:59:12
17
Соль И Перец :
шикарно получилось 🔥😂
2026-06-15 06:27:32
3
ййцнгг :
Олександр Бабич
2026-06-15 06:42:57
7
Olenka) :
Я з міста в якому виготовляють саме це згущене молоко 😂😂😂 прикольно і не звично🤣🤣🤣🤣
2026-06-15 08:56:30
3
Focus Print UA :
Крутяк👍 Чекаємо від Вас дизайн Живчика🤔
2026-06-13 18:32:23
5
Svitlana :
Ні❗Старий дизайн набагато кращій👶❤️
2026-06-14 19:00:54
5
Квітка готує :
Вночі АТБ не працює 😎😂
2026-05-13 16:24:17
5
Lana Bee :
еджертон вкурсі?
2026-06-14 22:03:26
0
Ann_tothestars. :
шикарно))
2026-06-14 16:19:41
1
x :
Ну такое ...
2026-06-15 22:51:25
1
N0TRB3S :
я б тікав від цієї іриски поки грає ця пісня
2026-06-16 15:39:18
2
To see more videos from user @griff_design, please go to the Tikwm
homepage.