Necazul mare era atunci cand se prindea banda de la caseta😁😅Daca imi placea melodia o puneam de mai multe ori pana o prindea casetofonul😂😂😂
2026-05-13 22:16:02
269
Ancuța :
CÎND IUBEȘTI ASCULȚI MUZICĂ CÎND SUFERI ÎNȚELEGI VERSURILE
2026-05-14 07:04:41
157
constantinbusnatu :
Piele de găină!!!!Nimic nu se compară cu ce-a fost odată!!!🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
2026-05-13 17:00:54
80
claudialicurici :
Frumoasa muzica copilariei noastre! Cat as vrea sa mai traiesc o zi din copilarie Ziua de sambata ca mergeam la discoteca 🤗🥰🥰🥰
2026-05-14 00:36:43
73
Mia :
Doamne frumoasă melodie🥰🥰🥰 încerc să o găsesc pe YouTube dar e doar un fragment.Poate cineva să-mi de-a indicații directe vă rog!?Nu știu cine este dânsul,dar are o voce superbă!🥰🥰🥰
2026-05-14 22:11:13
8
Liliana :
Vai, Doamne, ce melodie faină a fost și este și ce timpuri faine erau! Ascultând acum melodia mi-am dat seama cât de repede a trecut timpul și că s-a făcut târziu în viață!
2026-05-14 05:16:34
53
PREDA1970 :
E MELODIA CARE SA PUI POZA PE PAHAR SI SA PLINGI
2026-05-14 17:08:25
15
Adriana Ruja :
Felicitări! Superrrrr melodia copilăriei noastre(a anilor 85-90)Generic! Bravoooo🥰🙏
2026-05-14 16:55:28
21
Panseluța Mer :
Vai ce-am îmbătrânit … 🫣
2026-05-14 16:22:13
17
emyly721 :
Ce tinerețe frumoasă,ne întâlneam să fim împreună unii cu alții fără ură, ranchiună și invidie.Acum nici mesaje nu ne mai dăm doar postări lăudăroase
2026-05-14 19:40:31
14
Daniel Trasca :
Generic,anii 91,o voce care a cutremurat generatia anilor 70-80
2026-05-21 20:22:56
7
cris_71 :
Cele mai frumoase amintiri
2026-05-15 18:13:54
6
Angela :
Și eu și îmi place foarte mult să ascult Dan ciotoi 🙏❤️
Întrebarea este cine nu a plins pe acesta melodie frumoasa
2026-05-14 04:52:36
27
Deny234 :
Amintiri de neuitat!🥰🥰🥰
2026-05-13 19:59:06
11
Mariana Neda :
Am trait timpuri frumoase. Generatia noastra stie sa iubeasca cu adevarat. Dar trebui sa lasam varsta intr- o parte si sa continuam sa traim cu aceeasi intensitate. 😉👍👍🥰
2026-05-15 06:31:12
10
athos.28 :
ne plăcea melodia la amândoi,suntem împreună de 37 de ani,,, amintirile tinereții,,👍
2026-05-14 12:33:01
17
Ana Pacuraru900 :
Erau vremuri frumose. cu frica lui Dumnezeu mai stiam de respect! 🥰🥰🥰
2026-05-14 04:43:09
17
To see more videos from user @pentrufiecare, please go to the Tikwm
homepage.