А як приборка дизельна читає обороти бензинової? Чи там вже все прошите?
2026-05-20 13:09:09
6
𝐊 𝐡 𝐡 𝐚 𝐧 𝐚 𝐝 𝐞 :
точно 2.0 дизель на в6?
2026-06-22 16:41:59
3
. :
прикольно,но сколько денег ушло на все про все,не проще было изначально с завода что помощнее взять?
2026-05-13 21:46:06
19
Валера Костенко :
Прикольний проект
2026-06-07 13:51:22
6
Пили для пилорам Калинівка :
часто пересікаємось на дорозі з цим авто, видно що вкладено не тільки гроші але й душу👍, також крута сама концепція зарядженого "пиріжка"
2026-05-17 07:41:05
10
Oleksandr Stankevich :
КРАСАВА !
2026-05-31 12:07:02
0
mak_7ym✙ :
Декілька років sprintech зробили каділатор на 2.0 двигуні. Тоді думав, ще не можна запихнути щось крутіше в таку машину. Але ви це зробили.
Ваш кадік це реально каділатор🤩
2026-05-30 00:52:36
3
Vadym :
народ підкажіть що за пісня
2026-06-01 17:12:54
0
Dimon4ik :
респект! емоції коштують грошей!)😁
чи робили заміри максималки, і розгін 100-200?)
2026-05-31 10:54:38
0
r.a.d.n.o.y 1556 :
Крута робота🥰
2026-05-14 06:40:23
1
🦂VitOs♏ :
красавчик💪👍
2026-05-13 21:11:38
0
۩۞۩ℕℯω✠Ø⒦۩۞۩ Юлічка;) :
2026-05-13 22:09:29
0
🧱Механізована штукатурка :
2026-06-27 15:18:01
0
Bohdan Ishchenko :
Вінницькі хлопці потужні, кадік пушка на рівень вище ще одного проекта де в кадіка свапнули рс3
2026-05-31 21:38:06
2
Олександр Макаревич :
Вогонь 💪
2026-06-04 11:25:44
0
DidMobil :
Люди пишуть, що дофіга грошей вкладено. Люди, уявіть дофіга грошей, а потім помножте це на пʼять, якщо не десять. Нереально грошей там)))
2026-06-08 09:17:08
3
Богдан :
Двигун bws чи blv?
2026-06-16 18:07:39
0
yuriy_gumenko :
👍👍👍
2026-06-06 20:43:03
0
romet :
🔥🔥🔥
2026-06-10 21:39:17
0
kiril_0050_ :
🔥🔥🔥
2026-05-14 05:11:40
0
dimon4uk9188stelli_hub :
🔥🔥🥰🥰
2026-05-16 14:29:36
0
AVT_VINN :
🔥🔥🔥
2026-05-26 05:41:46
0
S.AUTO :
🥰🥰🥰
2026-05-30 20:11:38
0
To see more videos from user @caddy_r36, please go to the Tikwm
homepage.