Niestety wiele osób nadal wychowano w przekonaniu, że kobieca uprzejmość czy uśmiech są zaproszeniem do przekraczania granic. A przecież można być ciepłym i otwartym człowiekiem bez zgody na takie zachowanie. Sama wielokrotnie spotkałam się z tym, że zwykła uprzejmość była odbierana jako flirt albo zachęta, mimo że nią nie była. To bardzo przykre i potrafi sprawić, że człowiek zaczyna uważać na każdy gest czy uśmiech. Mimo wszystko uważam, że ważne jest, żeby nie zamykać się w sobie i nie rezygnować z bycia ciepłym człowiekiem. To, że ktoś nadinterpretuje życzliwość lub traktuje ją jako przyzwolenie na przekraczanie granic, świadczy wyłącznie o nim, nie o Pani.
2026-05-14 11:03:01
18
jula :
to straszne 😳 bardzo pani wspolczuje i przesyłam moc uścisków ❤️
2026-05-14 18:11:21
5
Beata Czekaj :
Bardzo dziekuje, mysle, ze trafilas w sedno
2026-05-14 11:40:44
0
To see more videos from user @beata.czekaj0, please go to the Tikwm
homepage.