@mari.inich: Мене бентежить, чи окей те як показана терапія в книжці «Вище неба» Ліз Томфорд?

Марі Ініч
Марі Ініч
Open In TikTok:
Region: UA
Thursday 14 May 2026 11:40:21 GMT
19055
1311
13
25

Music

Download

Comments

t.o.psy_stud
Тетяна | студентка-психолог :
на обидва запитання відповідь - ні, не ок. у першому випадку труднощі будуть для самого терапевта через погіршення об'єктивності як до одного - так і до другого клієнтів. щодо другого питання, то теж ні. у взаємодії може виникати відчуття того, що психолог став другом, але це через сформовану довіру у цих стосунках. і порушення цих робочих стосунків на реальному дружні - це теж ставить під загрозу роботу психолога через зниження об'єктивності, компетентності і т.д. через зміну ставлення самого психолога до клієнта
2026-05-14 12:56:34
56
vvsxckv
космішна :
таак, дружні стосунки психолога з клієнтом, скільки б ви не працювали разом - це не ок. мають бути межі
2026-05-14 12:08:01
47
teya_ryd
Tetiana Rydvanska :
Це тільки в цій частині головна проблема дуже затягнута, в інших книгах серії це все швидше вирішується і набагато краще написано. А дружити з клієнтами взагалі не можна, це порушує етичний кодекс психологів…
2026-05-14 12:32:42
15
prstopolia
prstopolia :
О боже , нарешті я бачу відгук з яким повністю згодна. Ніби і цікаво, ніби і класно, романтично, і читається легко. Але таке мусолення одного й того самого, що насправді і не має бути проблемою, ну або точно не такого масштабу, і вирішується однією 5ти хвилиною розмовою. Дякую вам за ваш відгук, бо я вже думала це зі мною щось не так🩷
2026-05-15 20:55:26
5
youkortoha
юліч :
такий прикольний кіт у вас за спиною із хвостом))
2026-05-14 14:48:58
7
tavriiska.books
Книголюбка-фантазерка📖 :
З найкращим другом - ні🥲 дружба - теж дуже сумнівно, мають бути рамки
2026-05-14 15:13:15
9
madlinka_malinka
Mira ᖭི༏ᖫྀ :
Дружити з власним клієнтом терапевту взагалі заборонено. У деяких напрямах психотерапії, психоаналізі, наприклад, коли психотерапевт заходить у кафе і бачить там клієнта - він повинен вийти і найти інше кафе. Тобто, навіть пересікатися і знаходитися якийсь час в одному просторі з клієнтом поза сеансом не варто, бажано цього уникати
2026-05-14 13:40:07
9
yunhellya
Emellь :
може таке і вирішується короткою розмовою, але в житті так рідко буває. ми всі коли читаємо розуміємо, що це все ж можна було вирішити ще на перших сторінках, але і в житті люди не завжди вміють говорити і вирішувати все ротом.
2026-06-02 09:54:43
0
petrenko_tanya91
Таня Петренко 🌹🤍✨ :
ого, як розклала !😁😂 весь цикл неймовірний ❤️❤️❤️
2026-05-21 17:21:49
0
halzeyask
halzeyask :
Це зовсім не окей, не можна щоб у знайомих людей був один психотерапевт, навіть якщо ви не дуже близькі друзі все рівно не можна. Те саме коли ти відносишся до людини не як до свого клієнта а як до друга, по-перше я хотіла сказати про те що 8 років це вже не окей, терапія не може тривати так довго, вона може бути такою довгою лише тоді коли людина також і співпрацює з психіатром (приймає ліки) тоді якщо це можу зрозуміти а так то ні. У такому випадку потрібно міняти психотерапевта бо він просто викачує з вас гроші. Коли вже ви співпрацюєте так довго то мені здається (я цю книгу не читала) щотерапія виглядає це як поговорити з подругою. А це має бути не так, крім того якщо почати гарно спілкуватися з людиною то у тебе появляється об'єктивна думка про цю людину і ти вже не можеш свідомо як психолог їй допомогти, по цій же причині ми не можемо приймати друзів, та родичів або в цілому знайомих бо у нас уже є про них своя думка. І да ви праві це як у випадку з батьками психолог не може бути одночасно і людиною яка допоможе тобі попрацювати травми і близьким другом, бо клієнт не буде вже думати про цю людину як саме про психолога, він може перестати робити домашнє завдання бо це мій друг типу він все пойме, і коли психолог спробує відкрити на щось очі, ця людина може образитись бо ти ж мій друг як ти можеш так і казати, і психолог хоч в таких випадках теж може стримувати себе щоб не образити цю людину. Тому це дуже погано
2026-05-15 13:54:16
3
oleksandrapsy
Психологиня | КПТ 🇺🇦 :
Дружні стосунки з клієнтом - не ок, це порушення етики і меж, що впливає безпосередньо на роботу. І мати одного терапевта з найкращим другом теж не є окей 🥲
2026-05-14 18:02:18
3
blagocandles
blagocandles :
😳😳😳
2026-06-12 18:34:36
0
blagocandles
blagocandles :
🥰🥰🥰
2026-06-12 18:34:39
0
To see more videos from user @mari.inich, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About