Toți am fost în situația ei, nimeni nu s a născut învățat, din greșeli învățăm...
2026-05-14 18:04:39
177
dimaalexx88 :
Învaț-o să-și ocupe banda din timp, cum s-au terminat mașinile parcate și nu se mai ajunge în situația asta, când a început manevra de schimbare a benzii deja era linie continuă
2026-05-14 15:39:04
130
Raileanu Dan Ionuț🏴☠️ :
Plânge linia aia continuă! 😅
2026-05-15 06:55:38
23
Sergiu Steriu :
Poziția la volan a cursantului nu este deloc bună .
2026-05-15 05:20:26
12
🅰️ N D ®️ E E 🅰️ :
Ca să nu mai zicem de schimbarea benzii pe marcaj continuu și trecere de pietoni 😳
2026-05-14 17:47:42
31
D :
domnule instructor nu va este frica sa mergeți fara centura de siguranță? chiar dacă legea nu va obliga la purtarea ei...
2026-05-14 18:26:34
3
titel :
centura domn' instructor??😂
2026-05-15 08:34:28
1
Anubis_87 :
complimentele mele, așa da intervenție și explicații cu calm 👏👏👏
2026-05-15 08:23:22
4
Tihon :
N a avut semnal și a primit informația ceva mai târziu...🤣
2026-05-15 06:56:06
0
Nortek23 :
dar centura domnule instructor?
2026-05-16 21:10:33
0
George B.L.O :
prea concentrată,frumoasă intervenție, respect instructorului.
2026-05-15 10:41:07
1
Florin :
Mulți șoferi prin comentarii, dacă erau in locul ei ori aveau dosar penal ori permisul suspendat....
2026-05-14 17:55:05
7
Cristy.1986 :
poate fac cu dumneavoastră pt D ...🥰 dl instructor ...am văzut că faceți și C+E😁
2026-05-15 07:48:32
0
radu :
La examenul auto practic, camera politistului trebuie sa filmeze și în interior?
2026-05-15 03:27:28
0
Cosmin Braescu :
asa ca fapt divers era picata oricum la examen chiar daca nu ii venea masina din spate, a schimbat banda tarziu deja pe linia continua dinaintea trecerii de pietoni....
2026-05-15 10:43:58
5
C. :
Întreb, se schimbă banda pe linie continuă și înainte de trecere? Mulțumesc!
2026-05-18 19:29:08
2
dumitrulucianne42 :
cât costă școlarizarea la dvs pentru C+E?
2026-05-19 07:23:38
1
gimi gimi591 :
A greșit,dar a învățat din această greșeală. Baftă la examen,sau felicitări dacă deja l-a luat. Toți am făcut greșeli,poate și mai mari,iar acum ne dăm mari șoferi. Cred că și cei mai experimentați șoferi mai au câte ceva de învățat. Bun instructor, baftă în continuare.
2026-05-23 19:20:42
1
Mario Popescu :
Toți am fost ca ea, odată...
2026-05-15 16:31:01
1
deivid :
dar de linie continua si de trecerea de pietoni nu i ai mai zis!
2026-05-14 21:54:56
3
Cristi :
si cu caruta merg mai bine nu sa uitat nu a anticipat .....linie continua ....varza total😂😂😂😂😂
2026-05-15 13:39:02
0
Neo✓ :
Si banda trebuia schimbata inainte de linia continua si eu am facut greseala asta in timpul orei de condus chiar sapt trecuta,dar acum tin minte😁
2026-05-15 07:35:12
2
ionescuoctav777 :
De apreciat calmul și atenția dvs,așa cum observam de foarte multe ori,instructorii stau pe telefon....sau visatori.Felicitări!!!
2026-05-15 08:52:59
2
Gymy kimiac :
Greu tare ,trebuie multa răbdare cu ei .
2026-05-15 14:46:34
1
Vasiliu Andrey86 :
bravo tati 💪💪💪💪💪
2026-05-15 07:28:03
1
To see more videos from user @instructorpanaitvalentin, please go to the Tikwm
homepage.