@pacsi_kulturalis_kozpont: Profi tipp a Pacsiban dolgozó futároktól: ha már cipelni kell, legalább szimmetrikusan. Két sör = egyenletesebb gerincterhelés. A pizza mellé pedig amúgy is dukál egy jó sör. Pacsi Kulturális Központ Mester utca 9., 1095 #pizza #pacsikulturaliskozpont #balance #humor #csikisör
Pacsi Tok
Region: HU
Thursday 14 May 2026 16:32:10 GMT
Music
Download
Comments
DIXON :
igaz. de inkább 2 rekesz sört kell venni.
2026-05-28 10:44:39
52
ferencantal11 :
bakker.., hàt ezért fàly a hàtam....
2026-05-20 20:32:31
6
Leveskocka :
és a májad????
2026-05-17 19:27:55
2
Bansu :
Életem első valamit mondó Tiktok videója!
2026-06-13 08:47:37
8
bigg.Attila💠 :
pálinkánál?
2026-05-17 14:46:03
4
Csabys :
ezért fáj a derekam ahaa😂
2026-06-10 20:36:42
0
vadász :
én így jártam 😂
2026-05-23 15:30:25
0
𝖊𝖌𝖔𝖎𝖘𝖙 :
egy sör nem sör. kettö meg fél sör. 4 meg 1 sör de 1 sör meg nem sör
2026-06-14 19:28:55
0
depesgabiGábor Hegedűs :
@parossavalszepazeleet
2026-05-17 18:10:42
0
Tibor Mészáros :
2026-05-24 17:58:12
0
71laci1 :
2026-05-27 17:43:02
0
Csaszar Jeno :
helyes 😁
2026-05-18 06:22:47
1
lénárd_fábián :
2026-05-31 12:15:36
1
Valaki_dklt :
De figyelni kell a napi test mozgásra szóval lehet rekesz is de egy rekesz a gerincedet bántja ezért két rekesz
2026-05-17 15:52:45
1
Kevin Rafael :
ezért faj mindig egy karton sor cipelesekor most bár 2kartonal veszekk
2026-05-17 15:24:25
0
; :
Ugy ugy vesebol ketto van
2026-06-22 09:02:22
0
#dikkazhe😅 :
Megyőztèl. Amint a bolthoz érek ha leszálltam a vonatról 2 sört veszek😁😅💁♂️🍺
2026-05-18 05:06:12
0
Mester Sanyika :
Közel az 50 - hez elöbb is szólhattatok volna.!
2026-05-23 18:04:45
0
Peti :
@M.Marko 𒅌 88 @zs.oliver07
2026-06-20 12:15:17
1
Kecske21 :
@49lisztalt
2026-05-19 14:32:35
1
To see more videos from user @pacsi_kulturalis_kozpont, please go to the Tikwm
homepage.
© 2021-2026 TikWM. All rights reserved.