@cezara.dum: Poate pare ușor de zis , dar știu cum e ca am fost acolo ! Ai grijă de tine pentru ca tu ești cea mai importantă, iar cine vrea va fi lângă tine mereu! Dacă ești într-o situație dificilă , și depinzi de el sunt soluții , cere detalii și îți arăt! #motivatie #femeie#mamica