ДОЛЮ СВОЮ НЕ ПЕРЕПИШЕШ, ЇЇ НІЯК НЕ ОБІЙТИ, ВСЕ, ЩО ДАЄ ТОБІ ВСЕВИШНІЙ ПРИЙДЕТЬСЯ ДО КІНЦЯ ПРОЙТИ.
2026-05-15 16:27:17
81
user1792346736951Ніна :
Дякую автору слів,переконливо,життєво.!!!
2026-05-15 11:16:40
47
Вера Долгова :
Дуже дякую за таку правдиву пісню. Це істина правда долю не обрати...її життя дає... Слухаю і думаю це пісня про моє життя.
2026-05-15 18:22:37
22
vitalikkkkkk :
що.богом.дано.від.долі.невтекти
гарного.дня
2026-05-15 13:34:45
16
Вікторівна :
Дякую за гарну пісню а вам крепкого здоров'я і миру🥰🥰🥰
2026-05-17 09:08:26
9
Тома :
Дякую за чудову пісню і чудовий відеоролик
2026-05-15 20:13:13
10
Галина Фільваркова :
🥰🥰🥰 Від долі нікуди невтечеш , що Богом дано так і буде 🥰🥰🥰
2026-05-15 10:02:20
7
user94599817103952 :
🥰🥰🥰ДЯКУЮ ЗА ПІСНЮ.
2026-05-15 09:55:29
6
Lina :
2026-05-17 19:57:31
1
Sasyuk.Mascia :
Дуже душевна пісня ,виконання гарне🥰
2026-05-18 09:33:35
5
Микола Кононенко :
Прекрасна життєва пісня !!!
2026-05-16 04:57:10
6
Галина Тюлькина :
це правда від долі нікуди не дінешся 🥰
2026-05-15 07:12:37
8
ulia :
Якщо по життю з Богом, усе людині під силу .Господь дає мудрість у складних життєвих обставинах,він завжди поруч . Бог створив людину вільною і дав можливість вибору.Хто з ним на долю не скаржиться.
2026-05-16 06:09:34
5
Ганна Терещенко :
це правда дякую ❤️❤️❤️
2026-05-15 13:03:25
5
Квіточка :
песня супер классная 👍👍👍👍👍
2026-05-16 04:19:23
6
user5968745506194 :
Ой доля доля у кожного Своя Господи прости мене грішну
2026-05-15 17:33:08
8
Olga :
Боже, вбережи людей які оступились, це життя .🥰😥😥😥 Хай Бог вас беже, будьте обережні та щасливі.😔😢
2026-05-21 14:35:30
3
Наталія Серякова :
правда
2026-05-18 09:10:51
3
dyonngmvkqqi :
Браво Пане👍👍👍👍👍👍👍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👍👍👍👍
2026-05-16 15:36:17
1
Наташа 🔥🥀 :
Слава про мене 🙏🙏🥹🥹🥹🥹🥹
2026-05-31 06:54:21
1
user6085455420585 Ksenia. :
Пісня супер. 🔥 🥰
2026-05-16 09:41:36
1
Мирослава Груніна :
все від Бога
2026-05-16 11:42:10
3
To see more videos from user @natalia_scorpion4, please go to the Tikwm
homepage.