După o cursă cu automotorul Malaxa,poți să spui liniștit că mai bine mergi la sapă o zi întreagă,decât să mai stai o clipă în el mergand.Cand apuci sa cobori pe sol,la destinatie,simți că pășești pe nori pufosi😂
2026-05-15 23:20:56
69
Mihaela stefania 🦂❤️ :
Epoca de piatră!
2026-05-16 06:43:17
43
ionutz7979 :
pakistan??:))
2026-05-16 15:15:52
24
violetamanaila4 :
Vai de noi! Ce am fost și ce-am ajuns!😳😳😳
2026-05-16 18:46:43
4
Catalin :
Filmare din anii '40 ???😡😡😡😡😢😢😢
2026-05-16 16:59:53
4
D.S.S.67 :
Piatra Olt Corabia,eu parcă așa îmi aduc aminte Florentina.Oricum,MALAXA au fost cele mai resistente motoare.
2026-05-18 09:34:29
1
Andreea Julya :
filmare de la prima reformă agrară din România
2026-05-16 18:51:33
1
FLORINET10 :
Made în Romanes!
2026-05-16 16:34:42
5
Văduva Cristian :
evul mediu
2026-05-16 17:50:02
8
Omu :
mamă mamă rachetă tată 😁
2026-05-16 04:56:26
5
JDeep :
Zambilica si Mitropa!
2026-05-16 15:21:59
2
Pufarină :
aveam trenuri mai calumea in anii 90 🤣…
2026-05-16 14:00:53
3
Gabriel.🚆 :
ferească Dumnezeu
2026-05-16 16:42:49
3
dorunica888 :
Ce autobuz frùmos
2026-05-18 03:05:32
2
bloxreal5 :
e in Romania?
2026-05-18 16:30:48
1
✈️… :
2026-05-17 09:43:13
1
Martin :
Nu se poate asa ceva 😁😅😅😅
2026-05-17 16:52:46
2
george_geo :
🥺🥺🥺 Evul Mediu
2026-05-17 17:01:35
1
Gabriel :
Grindeanu Express
2026-05-16 15:54:27
3
Remember my name 🤘🏼 :
Imagine this in the middle of the night 👻
2026-05-17 05:37:08
2
dorelvoica00 :
Pitești -Campulung
2026-05-16 15:30:54
2
Antonache Iulian Nic :
in Banat erau multe
2026-05-16 18:38:13
1
Marian Marian :
Curtea de Arges - Pitești am fost anul trecut are o singura linie!!! făcute la Malaxa !
2026-05-16 12:21:10
1
To see more videos from user @dragosmitalac, please go to the Tikwm
homepage.