@yura.smolyyy: так і живем #політех #нулп #студент #вступ #fyp

yura_smoly
yura_smoly
Open In TikTok:
Region: UA
Friday 15 May 2026 17:42:25 GMT
38035
2794
37
1047

Music

Download

Comments

yaanmm1
янусік :
репостну в вересні
2026-05-15 17:45:15
86
_jsaj21_
jsaj :
хочу вступати цього року на 122 ШІ, в яких гуртожитках живуть студенти цієї спеціальності?
2026-06-25 09:00:21
0
mini_pichka
Пічка :
не буть студєнтом політєха*
2026-05-18 12:00:04
32
ventustwo
Rostik :
якщо здам ук мова 165 анг мова 157 іст 166 мат 167 є шанс вступу на бюджет?
2026-05-16 17:14:25
2
vilinak
vilina :
це не потєха (((
2026-05-21 19:41:31
7
_jaylitel_
jaylitel :
Чи варто вступати на менеджмент? Люди, відгукніться, хто навчається за цією спеціальністю
2026-05-22 16:04:54
0
_wtrnelv_
сюся кепсько :
потєшився, бо нарешті закрив семестр
2026-05-15 18:09:39
6
glam.venom
𝐝𝐚𝐫𝐲 :
просто🤞
2026-06-05 15:18:02
1
yoo_yipee
Ibraaa_0 :
Хочу поступати в палітєх на щось типу 120-127 я хз куда, можна з вами закєнтитись і обговорити щось таке?
2026-06-02 17:16:58
0
watemmnos
богдан :
тока єслі кіівського
2026-06-23 16:00:38
0
veronnth
𝓥𝓮𝓻𝓸𝓷𝓲𝓴𝓪 :
Я яка цього року в політеху поступаю)
2026-05-15 19:54:11
1
adelheidx
🗡️ :
Істина
2026-05-15 18:52:03
1
kazutovskiy
Distacer :
наступного разу коли побачу тебе, зупиню і скажу що я светрик (це скорочення мого ніку) а так то та, політєх балує (особливо останнім тижнем канікул в травні)
2026-05-15 18:42:58
0
olga_bahurska
olga_bahurska :
Добрий день! Скільки Вам заплатили за цю рекламу?
2026-05-15 23:16:16
3
_hz.hto.228_
🇺🇦Капуста🇺🇦 :
В ЛНУ одна потєха…🤫
2026-06-22 10:13:29
0
inazar.romavin
Inazar Romavin :
@Vitalik
2026-06-12 21:14:39
0
vovagay0
Вова :
@Basilio
2026-05-26 19:37:48
0
To see more videos from user @yura.smolyyy, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About