хочу вступати цього року на 122 ШІ, в яких гуртожитках живуть студенти цієї спеціальності?
2026-06-25 09:00:21
0
Пічка :
не буть студєнтом політєха*
2026-05-18 12:00:04
32
Rostik :
якщо здам
ук мова 165
анг мова 157
іст 166
мат 167
є шанс вступу на бюджет?
2026-05-16 17:14:25
2
vilina :
це не потєха (((
2026-05-21 19:41:31
7
jaylitel :
Чи варто вступати на менеджмент? Люди, відгукніться, хто навчається за цією спеціальністю
2026-05-22 16:04:54
0
сюся кепсько :
потєшився, бо нарешті закрив семестр
2026-05-15 18:09:39
6
𝐝𝐚𝐫𝐲 :
просто🤞
2026-06-05 15:18:02
1
Ibraaa_0 :
Хочу поступати в палітєх на щось типу 120-127 я хз куда, можна з вами закєнтитись і обговорити щось таке?
2026-06-02 17:16:58
0
богдан :
тока єслі кіівського
2026-06-23 16:00:38
0
𝓥𝓮𝓻𝓸𝓷𝓲𝓴𝓪 :
Я яка цього року в політеху поступаю)
2026-05-15 19:54:11
1
🗡️ :
Істина
2026-05-15 18:52:03
1
Distacer :
наступного разу коли побачу тебе, зупиню і скажу що я светрик (це скорочення мого ніку)
а так то та, політєх балує (особливо останнім тижнем канікул в травні)
2026-05-15 18:42:58
0
olga_bahurska :
Добрий день! Скільки Вам заплатили за цю рекламу?
2026-05-15 23:16:16
3
🇺🇦Капуста🇺🇦 :
В ЛНУ одна потєха…🤫
2026-06-22 10:13:29
0
Inazar Romavin :
@Vitalik
2026-06-12 21:14:39
0
Вова :
@Basilio
2026-05-26 19:37:48
0
To see more videos from user @yura.smolyyy, please go to the Tikwm
homepage.