@manelotron: La pahar mi-aduc aminte - cea mai complexa melodie creata de mine, si poate din Romania, in materie de AI.... NU are cum sa nu te miste - lasa-mi un comentariu daca apreciezi munca depusa! Auditie placuta - Luni apare pe toate platformele si sunetul va fi taiat la 1 minut automat. #manelotron #lapaharmiaducaminte #viral #manele
3 beri am băut pe melodia asta !!!!!!! nu ma mai opresc sa o ascult!!!!!
2026-05-17 18:40:55
7
Lupu :
Frumos , dar de ce trebuie sa astepti 2 minute sa inceapa melodia? Nu puteti fratilor sa faceti muzica fara acel intro aiurea ?!
2026-05-25 00:23:13
1
florin anaconda :
Pfffff
2026-05-26 17:54:57
1
Sorin Ioniță295 :
Felicitări. Succes în viitor!
2026-05-31 17:26:05
1
Ionel Nidelea :
pe YouTube nu este melodia,unde o pot gasi
2026-05-20 11:39:45
0
pricianciprian :
chiar AZI 18 MAI am împlinit 47 ani....LA fix sa nimerit.....offffffff🥰
2026-05-18 18:29:09
11
Ciobanu Mircea :
mișto melodia
2026-05-21 19:26:21
1
Ady :
e jale melodía ,ascult-o tu 6 minute😂
2026-05-23 08:17:42
0
Mocanu Ionel :
ma baiatule e best piesa.succes🥰🥰🥰🥰
2026-05-20 18:19:29
1
Manelotron :
🙏🙏🙏Nu are cum sa nu te emoționeze🙏🙏🙏
2026-05-15 22:19:40
8
radu florin :
nu am cuvinte😏😏😳
2026-05-20 21:13:39
1
George Hagicu :
Super melodia bravo
2026-05-17 19:22:11
5
Ramona Mihaela469 :
Melodie facuta atat pentru barbati cat si pentru femei.E practic viata omului.🥰Superba,am ascultat o la servici si mi au dat lacrimile.
2026-05-19 09:24:02
5
EU :
Sa empatizam si cu ei... nu stiu cum e, dar ferească Dumnezeu cand se oglindeste în fundul paharului gol toata amărăciunea din suflet...
Nu beau ei cate farduri si bijuterii consumam noi, doar consecințele sunt total diferite!
Felicitări pentru melodie!
2026-05-21 07:39:07
5
Stel Tirziu🥳😘 :
bravoo
2026-05-22 19:05:27
2
RAFAELO & GRĂSUNICA :
forta 💪💪💪💪💪
2026-05-24 08:23:07
1
Nicu Vlase :
Mare dreptate ai Omule
2026-05-21 17:48:13
1
Romică :
Felicitări 🥰🥰🥰🥰
2026-05-22 14:58:57
3
NNC :
Superbă. Felicitări!!!!🙏
2026-05-22 19:04:30
3
florianoncea :
Superrrr...este pe you-tube?
2026-05-20 18:27:12
1
haritas :
daca nu bei la melodia asta, nu are rost s-o asculți
2026-05-20 14:58:47
1
Daniel B. :
ai sensibilizat toate doamnele de pe aici😁
2026-05-21 04:53:26
1
Ghita Dutu :
De ce n-ai pus și melodia despre care vorbești ?😃😃😃😃😃😃😃😃
2026-05-21 05:12:44
1
To see more videos from user @manelotron, please go to the Tikwm
homepage.