@amintirisicuriozitati: Generația cu genunchii juliți și cele mai frumoase amintiri! ❤️ How we all learned to ride a bike back then... No brakes, just vibes and memories 🚲🩹 Where are you watching this from? #childhoodmemories #90skids #nostalgia #retro #growingup

Amintiri si curiozitati
Amintiri si curiozitati
Open In TikTok:
Region: RO
Sunday 17 May 2026 12:25:12 GMT
2485235
102352
3774
38355

Music

Download

Comments

anicaiciprianionut
Ciprian Ionuț :
Ce trec anii 😳🥹, unde naiba ne grăbim atâta.......🤝
2026-05-17 17:37:20
693
reiner7320
Reiner :
Das kenne ich noch!
2026-05-20 05:19:27
118
crisstudor766
Criss Tudor766 :
cred că mulți am învățat așa
2026-05-18 06:30:41
154
krzysztof.chrosci0
Krzysztof :
jeździłem tak jak byłem dzieckiem
2026-05-19 03:02:10
119
tamas7272
Tomas :
я точно так ездил 😁
2026-05-20 14:51:22
49
sabine.o00
Sabine O. :
Kein Fahrrad war zu groß 🥰🥰🥰
2026-05-21 09:51:32
54
zigaboum0
zigaboum0 :
j'ai appris comme cela
2026-05-20 20:03:51
15
monikabrassow
Monika Brassow :
So habe ich Fahrrad fahren gelernt, da war ich ungefähr 4 Jahre alt. So fahren funktioniert nur wenn man Klein ist. Jetzt bin ich 67 Jahre und kann mich an diese Art Rad zu fahren immer noch erinnern. 😂😂
2026-05-21 14:35:18
6
junior.m759
Junior M :
So habe ich fahrradfahren gelernt 🥰🥰
2026-05-22 07:23:52
17
bennyberndt13
Benny :
Unsere Jugend
2026-05-20 22:36:42
18
k4r_44
K4r_44 :
So wurde es gemacht
2026-05-21 12:48:38
14
semenovandrey11
Semenov Andrey :
Было, потому что не у всех детей в совке были маленькие велосипеды
2026-05-22 06:44:29
5
vladimir.de0
Vladimir De :
😭😭😭 хочу обратно в детство
2026-05-21 09:03:34
42
user6058720637931
Артур Неверовский :
Следующий этап на раме, только слезть было тяжело,искали место где помягче упасть!!!🥹
2026-05-22 05:38:14
16
juppi962
Juppi :
da werden Erinnerungen wach🥰
2026-05-21 12:20:46
9
wczga0
Włóczęga :
no kuźwa ale mi teraz wspomnienia wróciły 😁
2026-05-21 07:41:03
18
hennrash
GennaRash :
ЭТО было недавно, это было давно!!! 👍👍👍👍👍
2026-05-21 12:37:15
17
andrei.mikelson5
Andrei Mikelson :
Я тоже так гонял...🙂
2026-05-20 19:11:06
12
birgitriedel0
Birgit Riedel787 :
so mussten wir es lernen weil nur der Vater ein Rad hatte 😉
2026-05-20 08:09:23
23
andromedagalaction73
andromedagalaction83 :
моё детство
2026-05-20 07:58:07
10
mihaella8030
miha :
Doamne câte căzături luam😁
2026-05-22 08:23:22
6
bellyboatcatfish
Ceanadan Marian :
Așa tind să cred că generația 70/ 80 am avut cea m-ai frumoasă copilărie.
2026-05-18 11:00:55
549
veronicapintea0
VERONICA :
Așa am mers și eu printre ramă prima dată până mam învățat eram cu coatele și genunchii juliți și tot nu mă lăsam de bicicletă a fost frumos cândva am avut o copilărie mai fericită ca acum copiii stau numai cu nasul în telefoane. 🥰🥰🥰🥰
2026-05-22 17:47:16
7
cristi.tolbaru.to
Cristi Tolbaru Tolbaru :
asa e doamne cum au zburat ani
2026-05-18 05:31:30
8
triasoguzka
трясогузка :
да да, было и такое👍👍👍👍👍
2026-05-20 09:04:35
36
To see more videos from user @amintirisicuriozitati, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About