N-am dat punctaj maxim…dar am dat mereu mai mult decât ei.
2026-05-17 17:39:18
273
🍀IOANA.M🍀 :
Nu trebuia maxim,dar nici 3😬
2026-05-17 17:55:30
109
user2319975682053 :
nu le am dat punctaj, dar le am dat de toate
2026-05-17 19:51:10
88
ggg :
2026-05-17 19:39:30
30
Eugen AVram :
Eu cred ca au mai avut întreruperi de lumina, motorina a ajuns mai greu puțin , aia e , pe viitor trebuie să fim mai atenți cu ei ar trebui să le dăm și gaz mai ieftin
2026-05-17 17:37:12
17
Botnaru :
sa nu uitam si de asta . Nimeni nu a zis nimic
2026-05-18 07:34:49
9
tatianagorea3 :
Un om care spune adevărul 👍
2026-05-17 15:29:36
52
Alexandra :
mars
2026-05-17 22:20:39
7
⚜️ Iustina⚜️ :
bun...dar acum nu le-am dat?🤔
2026-05-17 19:04:28
0
babi :
Când au avut ei o melodie de calibrul lui Alexandra?Mwe Moldova!
2026-05-18 04:10:54
10
alinacooks1 :
@Alina Bran:V-a fost frică de o melodie atât de bună, același lucru s-a întâmplat și cu ceilalți jurați,au încercat să o țină pe o poziție cât mai joasă pentru că au știut că este cea mai bună melodie din concurs care merita doar locul 1.Alexandra suntem mândri de tine!🥰
2026-05-18 04:49:17
6
user1722887023766 :
CREDCĂ JURIUL A LUAT IN CONSIDERAȚI, BINE CĂ RECUNOASTETI
2026-05-17 19:30:15
5
A.N.C. :
foarte corect vorbiti,respect.
2026-05-17 19:48:33
3
Andra38 :
Problema nu este ca nu ne au dat punctaj maxim, ci ca melodia Alexandrei chiar este bomba. Ne au dat mai multe puncte la melodii mult mai slabe. Daca România participa cu un cantec slab si se califica pe locul 13, nu era problema, dar sa dai 3 puncte unui artist care se clasează in top 3 este evident ca a fost INTENȚIONAT.
2026-05-18 07:10:12
2
Oglinzanu Daniel :
Le am dat altceva
2026-05-18 11:54:37
1
Crasta Adriana :
dar anul acesta chiar meritam!
2026-05-18 14:52:40
2
Ramblers :
Moldova a dat punct maxim 12. juriul a dat 3
2026-05-17 21:33:07
3
Андрей :
Așteptările au fost mari la dumneavoastră
2026-05-18 13:17:05
0
savinelena18 :
nu a dat niciodata eu am urmarit ani la rand
2026-05-18 12:10:56
0
Viktor Sandu :
sunteți foarte corectă!!!
2026-05-20 23:00:05
0
Gemini :
tu fa și tu
2026-05-18 15:16:01
0
Svetik ❤️ :
Vă mai uitați în trecut și vedeți cat ați dat
2026-05-18 18:17:35
0
petricaapintilioa :
Si tu ai punctajul maksmis
2026-05-17 18:30:21
0
To see more videos from user @ana_lovu, please go to the Tikwm
homepage.