хороші чайові на фудкортах типу, ресторани, кафе і тд і тп. тому зо наприклад як у європі обовязкові чайові, то і добре можна прожити не зважаючи на те, що зарплатя може бути не велика, але люди не обирають інколи місце роботи особливо сфера обслуговування, їм просто потрібні хоч якісь гроші ось і все
2026-05-17 21:31:34
13
svitlana 💋 :
Працювати в ТЦ це дурдом 😂 кажу як людина яка там працювала , в центрі в кавʼярні 😅
2026-05-17 22:38:05
8
To see more videos from user @bertao_, please go to the Tikwm
homepage.